„Przebudowa ulicy Jagiellońskiej w Głogowie”

Gmina Miejska Głogów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00325550
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00325550/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-15 14:25
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8bc2e15e-dabe-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
6930012466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

RAGEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłogów, PL · lot 0
2 931 445,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00325550 z dnia 2024-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa ulicy Jagiellońskiej w Głogowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 7265583

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://glogow-um.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa ulicy Jagiellońskiej w Głogowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bc2e15e-dabe-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325550

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073965/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa ul. Jagiellońskiej w Głogowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00230622

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2773432,86 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Jagiellońskiej w Głogowie, w ramach realizacji zadania pn. „Przebudowa ulicy Jagiellońskiej w Głogowie”.

Zamówienie realizowane jest w ramach programu - Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Zamówienie obejmuje przebudowę drogi gminnej (100254D), kat. L, o jezdni o nawierzchni bitumicznej w zakresie wymiany nawierzchni jezdni, skrzyżowań, zjazdów, budowy miejsc postojowych i chodników (roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, wymiana istniejących wpustów deszczowych wraz z przyłączami, elementy konstrukcyjne drogowe - krawężniki, obrzeża, cieki, nawierzchnie i konstrukcje, roboty towarzyszące inwestycji, roboty wykończeniowe) wraz z przebudową elektroenergetycznej sieci kablowej oświetlenia drogowego nn 0,4 kV (demontaż oświetlenia, linia kablowa, usunięcie kolizji, pomiary).
Droga gminna (100254D) - ul. Jagiellońska o długości ok. 361,58 m.

Zakres do realizacji:

a) nawierzchnia z masy bitumicznej - około 2 511 m2,

b) nawierzchnia z kostki betonowej (jezdnia + chodniki) - około 2 200 m2:
Nową nawierzchnię bitumiczną należy wykonać z mieszanki mastyksowo – grysowej SMA 8S PMB 45/80-55 gr. 5 cm (warstwa ścieralna) i betonu asfaltowego AC 16W 50/70 gr. 9 cm.
Nawierzchnia z kostki betonowej – betonowa kostka brukowa o gr. 8 cm. W ramach przebudowy wymianie podlegać będą również wszystkie krawężniki drogowe na nowe krawężniki 15x30 cm wystające lub wtopione oraz krawężniki najazdowe 15x22 cm.
Kolory kostki brukowej zgodnie z przedmiarem robót,

c) nawierzchnia miejsc postojowych - około 1 350 m2:
Przewiduje się wykonanie nowych miejsc postojowych zarówno równoległych
jak i prostopadłych. Łącznie przewiduje się wykonanie 102 nowych miejsc postojowych
w tym:
- 71 miejsc postojowych prostopadłych o wymiarach 2,5x5,0 m,
- 27 miejsc postojowych równoległych o wymiarach 2,5x6,0 m przyległych do ciągów pieszych,
- 4 miejsca postojowe prostopadłe o wymiarach 3,6x5,0 m przeznaczone do postoju dla osób z niepełnosprawnościami.
Miejsca postojowe przewiduje się wykonać z betonowej kostki brukowej ażurowej typu eko-kwadrat gr. 8 cm z wypełnieniem przestrzeni między kostkami grysem płukanym,
kolory kostki brukowej zgodnie z przedmiarem robót,

d) w ramach przebudowy elektroenergetycznej sieci kablowej oświetlenia drogowego
nn 0,4 kV wykonany zostanie również montaż 12 opraw wraz ze słupami
i wymianą okablowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2931445,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3156620,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2931445,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Ragen" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6932174204

7.3.3) Ulica: ul. Sikorskiego 48

7.3.4) Miejscowość: Głogów

7.3.5) Kod pocztowy: 67-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Peru

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2931445,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie realizowane w ramach programu - Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
2024-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane