Przebudowa szatni w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie
Powiat Legionowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00325566
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00325566/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-15 14:29
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15282b9d-eb71-11ee-b4e0-4ac387c144e3
- Identyfikator
- 5361597016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00325566 z dnia 2024-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa szatni w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Legionowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269858
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-119
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48227640516
1.5.8.) Numer faksu: +48227640450
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpu@powiat-legionowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiat-legionowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-legionowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa szatni w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15282b9d-eb71-11ee-b4e0-4ac387c144e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325566
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025907/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa szatni w LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00261012
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU.272.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 498628,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa szatni w zakresie umożliwiającym jej wyposażenie w indywidualne szafki szatniowe w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 26 w Legionowie.
2. Przebudowa szatni w zakresie umożliwiającym jej wyposażenie w indywidualne szafki szatniowe dla 1154 uczniów, w ramach zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowej oraz przebudowa szatni w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Konopnickiej w Legionowie.”
3. W zakresie przedmiotu zamówienia zostaną wykonane roboty:
1) przebudowa wybranych pomieszczeń,
2) demontaż boksów szatniowych,
3) usunięcie istniejących posadzek i wykonanie nowej posadzki z płytek gresowych,
4) malowanie ścian i pomieszczeń objętych opracowaniem,
5) montaż obudowy sufitowej okablowania elektrycznego w systemie sufitu podwieszanego,
6) wykonanie 2 szt. kratek wentylacyjnych,
7) montaż stolarki drzwiowej zgodnie z projektem,
8) montaż szafek szatniowych dwudzielnych w ilości 576 szt. w pomieszczeniu szatni i przy sali gimnastycznej oraz 2 szt. szafek dostosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
4. Szczegółowy zakres robót budowlanych:
1) przebudowa korytarza 0.03, i pomieszczeń sklepiku z magazynkiem (pom. 0.05 i 0.06) w celu uzyskania dodatkowego pomieszczenia szatniowego;
2) powiększenie pomieszczenia szatni 0.01 kosztem pomieszczenia archiwum 0.02 poprzez wyburzenie istniejącej ścianki działowej i wymurowanie nowej ścianki w innym miejscu, wykonanie tynku cementowo-wapiennego na nowej ściance;
3) demontaż istniejących boksów szatniowych w pomieszczeniu 0.01;
4) usunięcie istniejących posadzek wykonanie nowej posadzki z płytek gresowych antypoślizgowych;
5) malowanie ścian i sufitów pomieszczeń objętych opracowaniem;
6) montaż obudowy sufitowej okablowania elektrycznego w pom. 0.03 w systemie sufitu podwieszonego (płyty sufitowe 60x60 cm);
7) wykonanie 2 szt. wentylacyjnych kratek przewałowych z pomieszczenia 0.03 do pomieszczenia 0.01;
8) montaż stolarki drzwiowej zgodnie z projektem;
9) montaż szafek szatniowych w pomieszczeniu szatni i przy sali gimnastycznej.
5. Powyższe roboty objęte są dokumentacją projektową:
1) przedmiar przebudowa szatni - architektura, stanowiący załącznik do SWZ;
2) przedmiar branża elektryczna, stanowiący załącznik do SWZ;
3) projekt wykonawczy przebudowa szatni - architektura, stanowiący załącznik do SWZ;
4) rysunki do projektu przebudowa szatni: A.01, A.02, A.03, A.04, szatnia klas sportowych, stanowiący załącznik do SWZ;
5) informacja dotycząca Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia, stanowiący załącznik do SWZ;
6) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiący załącznik do SWZ;
7) projekt wykonawczy - branża elektryczna, stanowiący załącznik do SWZ;
8) rysunki do projekt branża elektryczna: E-01, E-02, E-03, stanowiący załącznik do SWZ;
9) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - branża elektryczna, stanowiący załącznik do SWZ;
W/w załączniki stanowią integralną część SWZ.
6. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej. W celu prawidłowego przygotowania oferty, ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, Zamawiający zaleca złożenie oferty po odbyciu wizji lokalnej. Pominięcie wizji lokalnej nie zwalnia Wykonawcy od prawidłowego skalkulowania ceny oferty. Informacje dotyczące przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej:
1) Zamawiający przyjmuje zgłoszenia w celu umówienia się na wizję lokalną do dnia 4 kwietnia br.
2) Zamawiający wyznacza datę wizji lokalnej w miejscu inwestycji, w terminie 5 kwietnia br. o godz. 9.00.
3) w celu umówienia wizji lokalnej należy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postepowania: platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”.
4) adres wizji lokalnej: ul. Piłsudskiego 26 w Legionowie.
5) w celu udokumentowania odbycia wizji lokalnej Zamawiający sporządzi protokół,
6) koszty Wykonawcy, związane z udziałem w wizji lokalnej ponosi Wykonawca.
7. Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, w celu zapewnienia poprawnego wykonania przedmiotu umowy, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę wszystkie osoby na okres realizacji zamówienia, które będą wykonywać czynności faktycznie związane z przedmiotem zamówienia tj.: wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane w wykonywaniem robót, czyli tzw. pracowników fizycznych.
8. Realizacja w/w czynności wymienionych polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465). Wymóg powyższy nie dotyczy samego Wykonawcy lub Podwykonawcy (w tym wspólników spółek osobowych), który osobiście realizować będzie wyżej wymienione czynności na zasadzie jednoosobowej działalności gospodarczej (samozatrudnienie). Ustalenie wymiaru zatrudnienia Zamawiający zostawia w gestii Wykonawcy. Sposób weryfikacji zatrudnienia ww. osób i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem ww. osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
9. Okres gwarancji na roboty będące przedmiotem zamówienia oraz na materiały dostarczone i wbudowane przez Wykonawcę wynosi minimalnie 36 miesięcy od daty dokonania odbioru końcowego lub daty usunięcia wady/usterki stwierdzonej w czasie odbioru. Zaproponowanie w ofercie udzielenia gwarancji dłuższej niż 36 miesięcy będzie dodatkowo punktowane zgodnie z zapisami Rozdziału XXIII pn. Opis kryteriów oceny ofert, wraz z podaniem wag tych kryteriów i sposobu oceny ofert. Zaproponowanie w ofercie udzielenia gwarancji krótszej niż 36 miesięcy będzie podstawą odrzucenia oferty.
10. Wykonawca udzieli rękojmi na wykonanie przedmiotu zamówienia na okres 24 miesięcy.
11. Jeżeli w SWZ, ogłoszeniach związanych z postępowaniem, w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia określono przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, to ma to na celu jedynie określenie cech technicznych, czy właściwości określonego sprzętu, urządzeń i materiałów, jakie należy zastosować dla wykonania przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza zastosowanie w takich przypadkach sprzętu, urządzeń, materiałów równoważnych, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 621396 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1043794,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 621396 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOM-BUD Zakład Budownictwa Ogólnego Usługo Transportowe Tomasz Andrzej Węgłowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5680005541
7.3.3) Ulica: Kosynierów
7.3.4) Miejscowość: Pułtusk
7.3.5) Kod pocztowy: 06-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 621396 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |