Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Sabnie
Gmina Sabnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00325787
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00325787/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-15 15:23
- Lokalizacja
- Sabnie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a2e88f1a-03ad-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 8231560068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00325787 z dnia 2024-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Sabnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sabnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 73
1.5.2.) Miejscowość: Sabnie
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-331
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 5065670
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sabnie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sabnie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sabnie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Sabnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2e88f1a-03ad-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325787
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00088789/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Sabnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00303594
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIŚ.271.2.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia polega na wymianie opraw o mocy źródła sodowego od 70W do 150W i rtęciowego o mocy 125W na oprawy w technologii LED zgodnie z wytycznymi Regulaminu Dziewiątej Edycji „Rozświetlamy Polską” Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych ustanowiony Uchwalą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 1 lipca 2021 r. ze zm.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Demontaż opraw oświetleniowych na słupie stojącym - 360 szt.
2) Odwiezienie zdemontowanych opraw do magazynu gminnego - 360 szt.
3) Montaż na słupie stojącym oprawy LED o mocy do 25W i strumieniu
świetlnym min. 3425lm - 214 szt.
4) Montaż na słupie stojącym oprawy LED o mocy do 45W i strumieniu
świetlnym min. 6244lm - 114 szt.
5) Montaż na słupie stojącym oprawy LED o mocy do 80W i strumieniu
świetlnym min. 10000lm - 32 szt.
6) Oprawy należy trwale oznakować opisem UG.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 5 do SWZ – Projekt Wykonawczy oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 6 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego”.| 2024-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |