„Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Małogoszcz do przedszkoli, szkół spec.oraz ośrodków rehab.- edukacyjnych wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2024/2025”
Samorządowe Centrum Oświaty w Małogoszczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00453417
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00453417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-12 07:46
- Lokalizacja
- Małogoszcz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1572c202-383c-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6562332816
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
2 przyznane
MAREK JAWORSKILesica 11,, PL · lot 0
138 960 PLNJAROSŁAW JAWORSKILesica 11, PL · lot 1
156 060 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453417 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Małogoszcz do przedszkoli, szkół spec.oraz ośrodków rehab.- edukacyjnych wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2024/2025”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samorządowe Centrum Oświaty w Małogoszczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366084370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jaszowskiego 3a
1.5.2.) Miejscowość: Małogoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-366
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413855226
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sco@malogoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malogoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://scomalogoszcz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność rachunkowo-księgowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Małogoszcz do przedszkoli, szkół spec.oraz ośrodków rehab.- edukacyjnych wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2024/2025”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1572c202-383c-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035895/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 „Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Małogoszcz do przedszkoli, szkół specjalnych oraz ośrodków rehab.- edukacyjnych wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w r.szk. 2024/2025”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391781
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SCO.2.26.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 273020 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – trasa do Kielc (11 dzieci).1. Małogoszcz – Kielce, ul. Krakowska 360 (Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Słowicza Ferajna”) – 2 (dwoje) dzieci
2. Karsznice – Kielce, ul. Krakowska 360 (Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Słowicza Ferajna”) – 1 (jedno) dziecko
3. Kozłów – Kielce, ul. Bernardyńska 81 (Szkoła Podstawowa Specjalna „Akademia Życia”) - 1 (jedno) dziecko
4. Kozłów - Kielce, ul. Krakowska 360, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny Terapeutyczno – Wychowawczy (ORETW) - 1 (jedno) dziecko
5. Kozłów – Kielce, ul. Szkolna 29 (Szkoła Podstawowa Specjalna nr 14)
- 1 (jedno) dziecko
6. Ludwinów – Kielce, ul. Krakowska 360, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny Terapeutyczno – Wychowawczy (ORETW) - 1 (jedno) dziecko
7. Ludwinów – Kielce, ul. Kryształowa 6, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
- 1 (jedno) dziecko
8. Małogoszcz – Kielce, ul. Kryształowa 6, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
- 1 (jedno) dziecko
9. Wrzosówka – Kielce, ul. Kryształowa 6, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy
- 1 (jedno) dziecko
10. Małogoszcz – Kielce ul. Karczówkowska 72, Przedszkole Niepubliczne „dzieciaki pl.” - 1 (jedno) dziecko
Szacunkowy miesięczny przewóz uczniów z domu do szkoły i ze szkoły do domu (łącznie rano i po południu) wynosić będzie: ok 3 600 kilometrów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 128520 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – trasa do Jędrzejowa pow. Jędrzejów – (7 dzieci)1. Małogoszcz – Jędrzejów ul. Dr. Jana Karczewskiego 10, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Mini Colege - 1 (jedno) dziecko
2. Rembieszyce-Jędrzejów Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy. im. Marii Grzegorzewskiej w Jędrzejowie ul. Okrzei 49 b - 1 (jedno) dziecko
3. Wygnanów – Jędrzejów ul. Okrzei 49 b, 28 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Jędrzejowie, 1 (jedno) dziecko
4. Lasochów – Jędrzejów ul. Okrzei 49 b, 28 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Jędrzejowie, 1 (jedno) dziecko
5. Żarczyce Duże – Jędrzejów ul. Armii Krajowej 11, Warsztat terapii zajęciowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-wychowawczym - 1 (jedno) dziecko
6. Kozłów - Jędrzejów, ul. Armii Krajowej 11, Warsztat terapii zajęciowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-wychowawczym - 1 (jedno) dziecko
7. Mieronice - Jędrzejów, ul. Armii Krajowej 11, Warsztat terapii zajęciowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-wychowawczym - 1 (jedno) dziecko
Szacunkowy miesięczny przewóz uczniów z domu do szkoły i ze szkoły do domu (łącznie rano i po południu) wynosić będzie: ok 1 700 kilometrów.
Przedmiot zamówienia nie obejmuje kosztów dojazdu Wykonawcy do początkowego przystanku i odjazdu z ostatniego przystanku, kończącego trasę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 144500 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128520 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165960 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 128520 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARIVA MAREK JAWORSKI,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591259124
7.3.3) Ulica: Lesica 11,
7.3.4) Miejscowość: Lesica 11,
7.3.5) Kod pocztowy: 26-065
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138960 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Speed Lines Usługi Transportowe. Przewóz Osób Jaworski Jarosław,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 9591024013
7.3.3) Ulica: Lesica 11
7.3.4) Miejscowość: Lesica 11
7.3.5) Kod pocztowy: 26-065
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156060 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |