Rozbudowa systemu odwodnienia ulicy Brzozowej w Chmielnie.
Gmina Chmielno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00326192
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00326192/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-16 09:18
- Lokalizacja
- Chmielno, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-215a1614-008f-11ef-885b-8267c0608453
- Identyfikator
- 5891005420
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00326192 z dnia 2024-05-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa systemu odwodnienia ulicy Brzozowej w Chmielnie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674925
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gryfa Pomorskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Chmielno
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-333
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586856868
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chmielno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chmielno.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa systemu odwodnienia ulicy Brzozowej w Chmielnie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-215a1614-008f-11ef-885b-8267c0608453
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00326192
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009102/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Kompleksowa modernizacja dróg na terenie Gminy Chmielno. Zadanie dofinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program inwestycji strategicznych".
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00295446
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne: Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.)
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający zarówno w Specyfikacji Warunków Zamówienia w rozdziale VI jaki i Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2022/BZP 00110868/01 z dnia 5 kwietnia 2022 roku, Sekcja IV Część 1 ppkt 4.2.14, przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy do 20% wartości zamówienia podstawowego. Ponadto, możliwość udzielenia zamówień podobnych została uwzględniona przy obliczaniu szacunkowej wartości zamówienia oraz ustaleniu trybu oraz warunków postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i wpisana w notatce szacunkowej do zamówienia publicznego, w której całkowita wartość zamówienia uwzględniała możliwość udzielenia tego zamówienia. Pełna treść uzasadnienia znajduje się w sekcji "informacje dodatkowe".
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP-II.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 47695,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu odwodnienia ulicy Brzozowej w Chmielnie. System kanalizacji deszczowej ul. Brzozowej w Chmielnie stanowiący palisadowe rowy drogowe przy zlewni wynikającej z utwardzenia pasa drogowego oraz topografii działek sąsiednich wymagają częściowej przebudowy i rozbudowy. Rozwiązanie ma na celu poszerzenie zakresu kanalizacji deszczowej, które zwiększy przepustowość sieci kanalizacyjnej przy utrzymaniu projektowanych parametrów podstawowych kanalizacji deszczowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-MAG Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892031974
7.3.3) Ulica: Kartuska 46
7.3.4) Miejscowość: Garcz
7.3.5) Kod pocztowy: 83-333
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58665,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |