„Przebudowa drogi powiatowej Nr 3118E Prymusowa Wola – Paradyż – Skórkowice – Reczków na długości 990 m”

Gmina Aleksandrów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00326647
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00326647/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-16 11:23
Lokalizacja
Aleksandrów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b3b7ab9-02dc-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
Identyfikator
7681371786
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00326647 z dnia 2024-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 3118E Prymusowa Wola – Paradyż – Skórkowice – Reczków na długości 990 m”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Aleksandrów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648072

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleksandrów 39B

1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-337

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44-756 00 27

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gmina-aleksandrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aleksandrow.bip.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b3b7ab9-02dc-11ef-b21f-3ab44b58c1d6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi powiatowej Nr 3118E Prymusowa Wola – Paradyż – Skórkowice – Reczków na długości 990 m”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b3b7ab9-02dc-11ef-b21f-3ab44b58c1d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00326647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050832/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej Nr 3118E Prymusowa Wola- Paradyż-Skórkowice-Reczków na długości 990 m.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00301159

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 3118E Prymusowa Wola – Paradyż – Skórkowice – Reczków na długości 990 m”. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania remontu nawierzchni jezdni i poboczy gruntowych na odcinku 990 m wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Początek odcinka zlokalizowany jest na granicy gmin Aleksandrów i Żarnów oraz granicy powiatów piotrkowskiego i opoczyńskiego. Na odcinku 0+000 – 0+990 droga posiada nawierzchnię asfaltową. W ramach robót budowlanych planuje się wykonanie bieżących prac utrzymaniowych związanych z obiektami mostowymi zlokalizowanymi na odcinku objętym opracowaniem. Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia wykonany był z materiałów Wykonawcy.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w załączniku do SWZ, tj.: Dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 11, Przedmiarze robót stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ, Projekt Stałej Organizacji Ruchu stanowiącym Załącznik nr 13 do SWZ oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, stanowiącej Załącznik nr 14 do SWZ (dalej: „STWiOR”).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający ogłosił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ogłoszeniem nr 2042/BZP 00301159 z dnia 25.04.2024 r. Termin składania ofert został określony na dzień 13.05.2024 r. do godziny 10:00. Do upływu wyznaczonego terminu wpłynęły cztery oferty.
W przedmiotowym postępowaniu ceny ofert znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotowym postępowaniem do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2024-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane