Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokal przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie Etap VI: Roboty budowlane planowane do wykonania w 2024 r., z podz. na 2 cz.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00327515
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00327515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-16 14:41
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f4edd7c-cb25-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
7392974001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie biurowców

Wykonawcy

2 przyznane

RANTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGutkowo, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00327515 z dnia 2024-05-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokal przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie Etap VI: Roboty budowlane planowane do wykonania w 2024 r., z podz. na 2 cz.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 895261964

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,156560,aff56ac4e5fdbc4c251cddaa27ea1080.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokal przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie Etap VI: Roboty budowlane planowane do wykonania w 2024 r., z podz. na 2 cz.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f4edd7c-cb25-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00327515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035371/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno – biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00105414

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: ZDW/NZP.EZB/TP-2.1/3220/23/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7579388,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Przebudowa klatki schodowej Nr 2 w bryle „A” na potrzeby ZDW Olsztyn, której przedmiotem jest wykonanie robót budowlanych polegających na „Przebudowa klatki schodowej Nr 2 w bryle „A” na potrzeby ZDW Olsztyn”, w ramach Etapu VI inwestycji pn.: „Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców

4.5.5.) Wartość części: 1300000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Hydroizolacja oraz termoizolacja zewnętrznej ściany fundamentowej bryły „B” budynku, wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego od strony zachodniej, której przedmiotem jest wykonanie robót budowlanych polegających na „Hydroizolacja oraz termoizolacja zewnętrznej ściany fundamentowej bryły „B” budynku, wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego od strony zachodniej”, w ramach Etapu VI inwestycji pn.: „Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego przy
ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców

4.5.5.) Wartość części: 206700,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1723629,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5540000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1723629,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RANTECH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 281499036 NIP: 739 386 05 06

7.3.3) Ulica: Gutkowo 80A

7.3.4) Miejscowość: Gutkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 11-041

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1723629,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 159 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość szacunkowa (netto) zamówienia wynosi: 1.506.700,00 PLN netto, plus wartość zamówień podobnych w kwocie 6.072.688,00 PLN netto*, co stanowi: 7.579.388,00 PLN netto.
Wartość szacunkowa części zamówienia:
a) Wartość szacunkowa (netto) części I zamówienia: 1.300.000,00 PLN netto, plus wartość zamówień podobnych w kwocie 750.000,00 PLN netto*, co daje łączną kwotę: 2.050.000,00 PLN netto.
b) Wartość szacunkowa (netto) części II zamówienia: 206.700,00 PLN netto, plus wartość zamówień podobnych w kwocie 5.322.688,00 PLN netto*, co daje łączną kwotę: 5.529.388,00 PLN netto.
2024-05-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane