Usługi szkoleniowe dla Straży Leśnej
Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00327755
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-16 19:03
- Lokalizacja
- Andrespol, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7280008666
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
Aneta BogutBiałystok, PL
87 000 PLNAneta BogutBiałystok, PL
87 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.