WM/SZP/TP/31/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 12b, stanowiącym własność Gminy Wrocław

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00328108
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00328108/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-17 09:30
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d04d2e5d-f248-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
Identyfikator
8982123598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoRoboty budowlaneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty na placu budowyRoboty inżynieryjne i budowlaneWęzeł cieplny lokalnyRoboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczychRoboty muroweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty instalacyjne w budynkachChodniki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00328108 z dnia 2024-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WM/SZP/TP/31/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 12b, stanowiącym własność Gminy Wrocław

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WM/SZP/TP/31/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 12b, stanowiącym własność Gminy Wrocław

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d04d2e5d-f248-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00328108

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00271904

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/31/2024/G

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia w formule „zaprojektuj i wybuduj” jest:
-opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla adresu ul. Grunwaldzka 12b we Wrocławiu, zwanej dalej zbiorczo również Dokumentacją, dotyczącej wydzielenia fragmentu piwnicy w celu utworzenia pomieszczenia węzła cieplnego wraz z rozprowadzeniem nowej instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wewnętrznej zimnej wody, przebudowy kanalizacji sanitarnej (wewnętrznej), wentylacji w obrębie pomieszczenia węzła cieplnego oraz chodnika z płytami prowadzącymi dla osób niedowidzących i niewidzących, wraz z uzyskaniem wymaganych urzędowych decyzji, zgłoszeń i uzgodnień niezbędnych do opracowania powyższej dokumentacji (Etap I);
- wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej/Dokumentacji oraz uzyskanych pozwoleń wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego podczas realizacji przedsięwzięcia dla inwestycji (Etap II), wraz przeniesieniem autorskich prawa majątkowych do Dokumentacji na Zamawiającego, wytworzonej w tracie realizacji I i II Etapu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

09323000-9 - Węzeł cieplny lokalny

45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych

45262520-2 - Roboty murowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

34953300-5 - Chodniki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyną ofertę niepodlegającą odrzuceniu w postępowaniu w trybie podstawowym z możliwością negocjacji złożył Wykonawca NOMYT MARTA ŁAKOTAUL. WIOSENNA 2/13 , 55-200 OŁAWA NIP 9121723216.
Cena oferty brutto 1180 800,00 zł;
Deklarowane wydłużenie okresu gwarancji (powyżej 60 miesięcy) na roboty budowlane: wydłużenie okresu gwarancji o 12 miesięcy;
Deklarowane zatrudnienie do realizacji zamówienia bezrobotnych: Zatrudnienie więcej niż 1 osoby bezrobotnej.

Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia kwotę brutto 331 103,00 zł;
Zamawiający podjął decyzję o nie zwiększaniu kwoty finansowania do wartości umożliwiającej zawarcie umowy.


W związku powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1180800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane