Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Szymonki, Bartoszewice, Szkaradowo
Gmina Jutrosin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00328324
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00328324/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-17 10:22
- Lokalizacja
- Jutrosin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-529c2280-f33e-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 6991867802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00328324 z dnia 2024-05-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Szymonki, Bartoszewice, Szkaradowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jutrosin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050511
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 26
1.5.2.) Miejscowość: Jutrosin
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-930
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 655471419
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@jutrosin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jutrosin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jutrosin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Szymonki, Bartoszewice, Szkaradowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-529c2280-f33e-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00328324
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00006575/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Szymonki, Bartoszewice, Szkaradowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00273912
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIOŚiGN.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Szymonki, Bartoszewice, Szkaradowo”, obejmująca miejscowości:
- Szymonki,
- Bartoszewice,
- Szkaradowo,
Zakres prac obejmuje:
1. Szymonki
Zadanie przewiduje budowę drogi w Szymonkach na całkowitym odcinku 333,92 m. W ramach projektu przewiduję się budowę jezdni z betonu asfaltowego o szerokości 5,00 m. Ponadto jezdnia drogi gminnej zostanie ograniczona opornikami betonowymi o wym. 12x25x100 cm.
Odwodnienie jezdni odbywać się będzie poprzez zaprojektowane spadki podłużne oraz poprzeczne do projektowanych wpustów drogowych oraz terenów zielonych zlokalizowanych w pasie drogowym.
2. Bartoszewice
Zadanie przewiduje budowę drogi w Bartoszewicach na całkowitym odcinku 309,68 m. W ramach projektu przewiduję się budowę jezdni z betonu asfaltowego o szerokości 3,50 m oraz mijanki o szerokości 5,00 m. Ponadto jezdnia drogi gminnej zostanie ograniczona opornikami betonowymi o wym. 12x25x100 cm. Odwodnienie jezdni odbywać się będzie poprzez zaprojektowane spadki podłużne oraz poprzeczne do istniejących rowów drogowych oraz terenów zielonych zlokalizowanych w pasie drogowym.
3. Szkaradowo
Zadanie przewiduje budowę drogi w Szkaradowie na całkowitym odcinku 248,73 m. W ramach projektu przewiduję się budowę jezdni z betonu asfaltowego o szerokości 5,00 m. Ponadto jezdnia drogi gminnej zostanie ograniczona obustronnie krawężnikiem betonowym. Odwodnienie jezdni odbywać się będzie poprzez zaprojektowane spadki podłużne oraz poprzeczne do projektowanych wpustów drogowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2226936,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3153868,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2226936,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe Drogbud Gostyń Sp z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6961425086
7.3.4) Miejscowość: Grabonóg 69b
7.3.5) Kod pocztowy: 63-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2226936,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2024-05-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |