Utrzymanie i konserwacja drogi w Leśnictwie Annogóra w roku 2024

Skarb Państwa, Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krucz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00328549
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00328549/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-17 11:17
Lokalizacja
Lubasz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f419ca95-f26a-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
Identyfikator
7630011658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MIKOŁAJ WIECZOREKRosko, PL · lot 0
52 324,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00328549 z dnia 2024-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie i konserwacja drogi w Leśnictwie Annogóra w roku 2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa, Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krucz

1.3.) Oddział zamawiającego: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krucz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064412

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krucz 28

1.5.2.) Miejscowość: Lubasz

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-720

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 672551825

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krucz@pila.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://krucz.pila.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie i konserwacja drogi w Leśnictwie Annogóra w roku 2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f419ca95-f26a-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00328549

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00271958

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest naprawa drogi leśnej, uzupełnienie kruszywa w jej podbudowie i nawierzchni oraz wykonanie odpływów wody z jej nawierzchni w postaci rowów przydrożnych w celu utrzymania jej przejezdności oraz należytego stanu. Ta droga gruntowa jest używana do prowadzenia prac związanych z gospodarką leśną, jest drogą wywozową przy zrębach drzew jak również dojazdową do pożaru. Ta leśna droga jest również jedyną drogą dojazdową do zamieszkanej posesji, dlatego też ze względu na bezpieczeństwo mieszkających tam osób ważne jest by droga zwłaszcza po intensywnym użytkowaniu w ramach prowadzonej gospodarki leśnej była przejezdna w szczególności dla służb ratunkowych. Istniejąca droga, położona jest w całości na gruntach Skarbu Państwa, znajdujących się w zarządzie Nadleśnictwa Krucz. Ogólne bieżące utrzymanie i konserwacja dróg polega na uzupełnieniu i wzmocnieniu konstrukcji podbudowy i nawierzchni drogi kruszywem naturalnym (mieszanka o ciągłej krzywej uziarnienia na bazie kamienia łamanego) lub kruszywem betonowym z recyklingu, po uprzednim korytowaniu, profilowaniu i zagęszczaniu w celu niwelacji kolein i nierówności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52324,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 277278,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52324,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIKOŁAJ WIECZOREK P.P.H.U.MIKO,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7631967985

7.3.3) Ulica: ul. Mężykowska 25 lok. 1,

7.3.4) Miejscowość: Rosko

7.3.5) Kod pocztowy: 64-730

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52324,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane