Dostawa opatrunków.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00328831
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-17 12:14
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8431401794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
OpatrunkiPlastryBandażeKompresyMateriały medyczneOpatrunki przylepneZestawy opatrunkoweWata medyczna
Wykonawcy
11 przyznanych
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
13 470,3 PLNINTRA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSosnowiec, PL
31 974,48 PLNLOHMANN & RAUSCHER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
13 208,94 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
27 101,52 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
39 139,2 PLNCREATUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
14 828,4 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
4798,12 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
3830,11 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
2667,6 PLNNEOSET PROFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzymanów, PL
13 208,94 PLNINTRA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSosnowiec, PL
8831,81 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.