Program kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” - zadanie 2.4.” - 15 części
Zespół Szkół Specjalnych w Pęcherach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00328878
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-17 12:24
- Lokalizacja
- Pęchery, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1230882240
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
10 przyznanych
PAULINA RYDZŁódź, PL
52 788 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
52 788 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
36 852 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
52 788 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
52 788 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
25 896 PLNUsługi Terapeutyczne Dorota ChmielewskaKonstancin-Jeziorna, PL
59 280 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
25 896 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
25 896 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
35 856 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.