Dostawa ekstraktu chmielowego CO2 Magnum w ilości 2 000 kg alfa na potrzeby Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez Chemicznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00330258
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-20 10:05
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7160002098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Surowce roślinne
Wykonawcy
2 przyznane
DARIUSZ KOZIEŁWilków, PL
263 835 PLNDARIUSZ KOZIEŁWilków, PL
263 835 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.