Sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00330311
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-20 10:21
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5832580921
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne urządzenia i produkty medyczne
Wykonawcy
17 przyznanych
ANDRZEJ ABRAMCZYKRaszyn, PL
44 117,26 PLNANDRZEJ ABRAMCZYKRaszyn, PL
44 117,26 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
60 524,1 PLN'CITONET - POMORSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄswarożyn, PL
36 614,25 PLN'CITONET - POMORSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄswarożyn, PL
36 614,25 PLNLIBELI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPyskowice, PL
14 391 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBalice, PL
60 469,2 PLNARNO-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMietków, PL
6765 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
60 524,1 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
60 524,1 PLNSTERIGAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3390,21 PLNANDRZEJ ABRAMCZYKRaszyn, PL
44 117,26 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
60 524,1 PLNSOLVENTUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
56 930,55 PLN'CITONET - POMORSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄswarożyn, PL
36 614,25 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBalice, PL
25 488 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
60 524,1 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.