Rozbudowa dp nr 1646K Skrzypne-Szaflary-Ostrowsko na odc.I-w km od 6+764,80 do km 7+658,35,na odc.II-w km od 7+658,20 do km 8+086,26, na odc.III-w km od 9+244,35 do km 9+954,66 w miejscowości Szaflary

Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00330317
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00330317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-20 10:25
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b6d23c0-dae3-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
491931399
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PODHALAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNANowy Targ, PL · lot 0
8 912 308,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00330317 z dnia 2024-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa dp nr 1646K Skrzypne-Szaflary-Ostrowsko na odc.I-w km od 6+764,80 do km 7+658,35,na odc.II-w km od 7+658,20 do km 8+086,26, na odc.III-w km od 9+244,35 do km 9+954,66 w miejscowości Szaflary

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491931399

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 14

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 182662888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.pzd@nowotarski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.nowotarski.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_nowotarski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa dp nr 1646K Skrzypne-Szaflary-Ostrowsko na odc.I-w km od 6+764,80 do km 7+658,35,na odc.II-w km od 7+658,20 do km 8+086,26, na odc.III-w km od 9+244,35 do km 9+954,66 w miejscowości Szaflary

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b6d23c0-dae3-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00330317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038001/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rozbudowa dp nr 1646K Skrzypne-Szaflary-Ostrowsko na odc.I-w km od 6+764,80 do km 7+658,35,na odc.II-w km od 7+658,20 do km 8+086,26, na odc.III-w km od 9+244,35 do km 9+954,66 w miejscowości Szaflary

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00232831

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZP.261.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej nr 1646K Skrzypne-Szaflary-Ostrowsko na odcinku - w km od 6+764,80 do km 9+954,66 w miejscowości Szaflary.
2. W zakres zamówienia wchodzi m.in.:
1) na odcinku I - w km od 6+764,80 do km 7+658,35:
a) budowa chodnika,
b) przebudowa zjazdów,
c) budowa ścieżki rowerowej,
d) budowa ciągu pieszo – rowerowego,
e) budowa kanalizacji deszczowej,
f) budowa wzdłuż proj. chodnika dla pieszych drenażu w km. 6+999,80 do km 7+645,10,
g) budowa poszerzenia jezdni,
h) budowa przejścia dla pieszych,
i) budowa ścieku przykrawężnikowego,
j) rozbiórka istniejących elementów zagospodarowania.
2) na odcinku II - w km od 7+658,20 do km 8+086,26:
a) budowa ścieżki rowerowej,
b) budowa kanalizacji deszczowej,
c) przebudowa zjazdów indywidualnych,
d) budowa poszerzenia jezdni,
e) rozbiórka istniejących elementów zagospodarowania.
3) na odcinku III - w km od 9+244,35 do km 9+954,66:
a) budowa jezdni,
b) budowa pobocza,
c) budowie chodnika,
d) budowie kanalizacji deszczowej,
e) przebudowie zjazdów indywidualnych,
f) przebudowie skrzyżowań z innymi drogami publicznymi,
g) Budowie ścieku przykrawężnikowego,
h) rozbiórce istniejących elementów zagospodarowania,
i) przebudowie, budowie i remoncie elementów zagospodarowania (w tym m.in.: budowa małego mostu na potoku Furczańskim wraz z umocnieniem dna i skarp, oraz budowa umocnienia potoku bez nazwy),
j) budowa palisady,
k) budowa umocnienia dna projektowanego rowu,
l) budowa korytek ściekowych,
m) budowa pochylni na chodniku,
n) budowa progów na chodniku,
o) przebudowa sieci teletechnicznej,
p) przebudowa sieci elektroenergetycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8912308,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11822802,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8912308,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7350009666

7.3.3) Ulica: ul. Szaflarska 102

7.3.4) Miejscowość: Nowy Targ

7.3.5) Kod pocztowy: 34-400

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

branża energetyczna i teletechniczna, kanalizacja deszczowa oraz roboty brukarskie - podwykonawca jeszcze nie jest znany

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8912308,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 380 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie uznaje się za zakończone. Wszelką korespondencję dot. postępowania prosi się o wysłanie na adres:
pzd@nowotarski.pl
2024-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane