Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie miasta Chojnice
Gmina Miejska Chojnice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00330770
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00330770/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-20 12:15
- Lokalizacja
- Chojnice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c5b0883-fd47-11ee-885b-8267c0608453
- Identyfikator
- 5551929639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00330770 z dnia 2024-05-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie miasta Chojnice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Chojnice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351245
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek, 1
1.5.2.) Miejscowość: Chojnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tobolska@miastochojnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastochojnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9061461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg na terenie miasta Chojnice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c5b0883-fd47-11ee-885b-8267c0608453
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00330770
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031832/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00290970
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KM.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych (ubytków o powierzchni do 10 m2) w granicach administracyjnych miasta Chojnice, których zarządcą jest Burmistrz Miasta Chojnice oraz dróg będących w utrzymaniu Gminy Miejskiej Chojnice. Zamówienie obejmuje swym zakresem wykonywanie niżej wskazanych robót:
1) remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z otoczarki z wycięciem krawędzi wraz z oczyszczeniem, skropieniem emulsją asfaltową i uszczelnieniem krawędzi styku nawierzchni, na średnią głębokość ubytku 5 cm,
2) remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z recyklera z wycięciem krawędzi wraz z oczyszczeniem, skropieniem emulsją asfaltową i uszczelnieniem krawędzi styku nawierzchni, na średnią głębokość ubytku 5 cm, mechanicznym oczyszczeniem i skropieniem emulsją asfaltową na zimno,
3) remontów cząstkowych nawierzchni masą na zimno.
Rozpoczęcie realizacji przedmiotu zamówienia następować będzie na podstawie pisemnych bądź telefonicznych (potwierdzonych mailem) zgłoszeń przekazywanych Wykonawcy przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARBRUK M. KWIATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552083736
7.3.3) Ulica: Długa 1
7.3.4) Miejscowość: Charzykowy
7.3.5) Kod pocztowy: 89-606
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca w ofercie podał ceny jednostkowe brutto, jak poniżej:1. Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z otoczarki z wycięciem krawędzi wraz z oczyszczeniem, skropieniem emulsją asfaltową i uszczelnieniem krawędzi styku nawierzchni, na średnią głębokość ubytku 5 cm – 233,70 / m2,
2. Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych masą mineralno-asfaltową z recyklera z wycięciem krawędzi wraz z oczyszczeniem, skropieniem emulsją asfaltową i uszczelnieniem krawędzi styku nawierzchni, na średnią głębokość ubytku 5 cm – 209,10 zł / m2,
3. Remont cząstkowy nawierzchni masą na zimno – 1.476,00 zł / t,
Kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia wyniosła: 330.000,00 zł.
| 2024-05-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |