Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu.

GMINA WITNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00330935
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00330935/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-20 12:50
Lokalizacja
Witnica, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4929f355-d550-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
5992771311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWyposażenie parków i placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00330935 z dnia 2024-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WITNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966881

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Witnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-460

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 95 7216440

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@witnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.witnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4929f355-d550-11ee-8305-7e4937eb936d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4929f355-d550-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00330935

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033908/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00220730

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu”.
2) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie inwestycji w postaci sporządzenia dokumentacji projektowej z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i pozwoleń oraz wykonanie robót związanych z realizacją tytułowego zamówienia.
Zadanie obejmuje zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie:
 budowa tężni solankowej wraz z przyłączem energii elektrycznej oraz przyłączem wody i studnią wodomierzową;
 wykonanie nawierzchni placu przy tężni z kostki betonowej w kolorze szarym wraz z obrzeżem;
 wykonanie 4 ławek narożnych, o konstrukcji betonowej z siedziskiem drewnianym;
 wykonanie 4 koszy na śmieci;
 wykonanie oświetlenia – 4 latarnie LED z siecią zasilającą;
 wykonanie ciągu pieszego o nawierzchni mineralnej o trasie wg załącznika;
 rozbiórka murków i schodów z kamienia, kolidujących z elementami inwestycji.
Zadaniem wykonawcy będzie opracowanie pełno-branżowej dokumentacji projektorowej, w tym projektu budowlanego i wykonawczego, kosztorysu Inwestorskiego, STWiOR, uzyskanie wszelkich niezbędnych decyzji i uzgodnień oraz wykonanie robót budowlanych.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (dalej PFU) stanowiącym Opis Przedmiotu Zamówienia, oraz stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 439110,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 558102,66 PLN

2024-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane