Zagospodarowanie terenu przy budynku zabytkowego Magazynu Solnego przy Placu Solnym w Nowej Soli.
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00331162
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00331162/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-20 13:42
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e5f561c-ea7b-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00331162 z dnia 2024-05-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy budynku zabytkowego Magazynu Solnego przy Placu Solnym w Nowej Soli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e5f561c-ea7b-11ee-9c02-ce2b643d361d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy budynku zabytkowego Magazynu Solnego przy Placu Solnym w Nowej Soli.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e5f561c-ea7b-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00331162
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005410/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Rewitalizacja dzielnicy portowej w Nowej Soli - etap III – zagospodarowanie terenu ogrodu i placu przed budynkiem Magazynu Solnego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00280147
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w dwóch etapach zagospodarowania terenu przy budynku zabytkowego Magazynu Solnego przy Placu Solnym w Nowej Soli wraz z uzyskaniem w imieniu zamawiającego decyzji pozwolenia na użytkowanie terenu zagospodarowanego wskutek wykonania przedmiotu zamówienia.
2. Etap I obejmuje zagospodarowanie terenu placu przed budynkiem Magazynu Solnego. Zakres prac: usuniecie części nawierzchni z kostki brukowej o powierzchni ca. 54 m2 celem wykonania 6 szt. rabat murowanych oraz obrzeży ogrodowych w formie donic – 9 szt., montaż elementów małej architektury takich jak ławki, pojemniki na odpady, stojaki rowerowe, donice, blokady wjazdowe.
3. Etap II obejmuje zagospodarowanie terenu ogrodu za budynkiem Magazynu Solnego. Zakres prac: usunięcie nawierzchni betonowo żwirowych oraz niwelacja terenu względem poziomu posadzki w budynku magazynu solnego oraz odpowiednie jego ukształtowanie celem realizacji dostępnych dojść pieszych o powierzchni ca. 280 m2, wykonanie rabat murowanych, przebudowa istniejącego ogrodzenia ceglanego na granicy ze wspólnotą mieszkaniową obejmująca rozbiórkę istniejącego ogrodzenia i budowę nowego ogrodzenia ceglanego o długości ca. 25 mb, demontaż istniejącego betonowego ogrodzenia oraz montaż nowego ogrodzenia o konstrukcji metalowej i częściowo ceglanej o długości ca. 24 mb, wykonanie ciągów pieszych z płyt betonowych o powierzchni ca. 207 m2, wprowadzenie możliwości podłączenia mediów takich jak woda oraz kanalizacja (wyłazy) oraz energia elektryczna (słupek z gniazdami), likwidacja nieczynnego przyłącza wodociągowego oraz studni, wykonanie dekoracyjnego oświetlenia zewnętrznego w postaci reflektorów oraz słupków, wykonanie nawodnienia kropelkowego, wprowadzenie małej architektury takiej jak: maszty z żaglami płóciennymi, ławki, krzesła, stoły kawiarniane, pojemniki na odpady.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty, spośród których oferta z najniższą ceną wynosi 754 812,13 zł podczas gdy kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 490 000 zł.| 2024-05-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |