Przebudowa drogi gminnej ulicy Szkolnej 104785D i 104786D w miejscowości Rusko Gmina Malczyce

Gmina Malczyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00331407
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00331407/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-20 14:42
Lokalizacja
Malczyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46c11d0f-ea9d-11ee-b4e0-4ac387c144e3
Identyfikator
9131501629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE "HEMIZ BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄProchowice, PL · lot 0
2 459 655,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00331407 z dnia 2024-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ulicy Szkolnej 104785D i 104786D w miejscowości Rusko Gmina Malczyce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Malczyce

1.3.) Oddział zamawiającego: Malczyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935023

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Traugutta 15

1.5.2.) Miejscowość: Malczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-320

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@malczyce.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.malczyce.wroc.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://malczyce.logintrade.net/zapytania_email,154266,b69cdb762d3a0a9454da7b8815248f1d.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej ulicy Szkolnej 104785D i 104786D w miejscowości Rusko Gmina Malczyce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46c11d0f-ea9d-11ee-b4e0-4ac387c144e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00331407

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065841/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej ulicy Szkolnej 104785D i 104786D w miejscowości Rusko Gmina Malczyce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00260611

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RR.272.1.1.2024.S

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przebudowa drogi gminnej ulicy Szkolnej w miejscowości Rusko w zakresie budowy sieci kanalizacji sanitarnej w systemie grawitacyjno-tłocznym z przepompowniami ścieków, nawierzchni jezdni, utwardzonych poboczy oraz odwodnienia drogi.
Należy wykonać nową nawierzchnię jezdni ulicy po uprzednim przygotowaniu podłoża gruntowego do parametrów zdolnych do przeniesienia obciążeń od przewidywanego ruchu kołowego. Wody opadowe z pasa drogowego powinny być skierowane do istniejących rowów chłonno-odparowujących dzięki zastosowaniu określonych spadków podłużnych i poprzecznych nawierzchni jezdni. Szczegółowy zakres zawiera dokumentacja techniczna wraz z załącznikami w tym przedmiar robót. Miejsce składowania i koszt ewentualnej utylizacji gruntu oferent wyceni indywidualnie. Koszt organizacji ruchu zastępczego należy ująć w kosztach ogólnych przebudowy. Szczegółowe zakresy robót zawiera projekt budowlany i przedmiary robót stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji. Szczegółowy opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia (w tym. m.in. warunki wykonywania robót, warunki płatności, warunki dot. odbiorów, podwykonawców) został określony w SWZ i pozostałej dokumentacji technicznej oraz w projektowanych postanowieniach umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2459655,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3678850,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2459655,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunalne „Hemiz Bis” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6911080260

7.3.3) Ulica: ul. Sienkiewicza 27c

7.3.4) Miejscowość: Prochowice

7.3.5) Kod pocztowy: 59-230

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2459655,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2024-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane