Przebudowa drogi powiatowej nr 1574D, ulica Oławska w miejscowości Jaczkowice, km 0+000 – 0+874

Powiatowy Zarząd Drogowy w Oławie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00175413
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00175413/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-03 13:02
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa31d99e-affb-4a09-9bbc-195515eb8a18
Identyfikator
9121661171
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychTelekomunikacyjne roboty dodatkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógMalowanie nawierzchiRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiStudzienki kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneOznakowanie drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ADAMIETZ SPÓŁKA AKCYJNAStrzelce Opolskie, PL · lot 0
3 593 325,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00175413 z dnia 2025-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1574D, ulica Oławska w miejscowości Jaczkowice, km 0+000 – 0+874

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Drogowy w Oławie

1.3.) Oddział zamawiającego: PZD w Oławie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931959992

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Zamkowy 18

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 30 330 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd-olawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd-olawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa31d99e-affb-4a09-9bbc-195515eb8a18

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budowa i utrzymanie dróg i mostów

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1574D, ulica Oławska w miejscowości Jaczkowice, km 0+000 – 0+874

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa31d99e-affb-4a09-9bbc-195515eb8a18

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00175413

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026391/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi powiatowej nr 1574D, ulica Oławska w miejscowości Jaczkowice, km 0+000 - 0+874

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00090361

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.251.3.2025.AK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4869015,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1574D, ulica Oławska w miejscowości Jaczkowice, km 0+000 – 0+874
INWESTYCJA REALIZOWANA JEST W RAMACH RZĄDOWEGO FUNDUSZU ROZWOJU DRÓG.
Droga 1574D jest drogą jednojezdniową, dwupasmową o nawierzchni bitumicznej szerokości 5,0 m i łącznej długości 0,874 km. Nawierzchnia wykazuje zapadnięcia, zniszczenia, znaczne wykruszenia krawędziowe. Brak chodników, pobocza gruntowe szerokości 2,5-4,0 m. Odwodnienie powierzchniowe - rowy przydrożne.

2. Zakres robót przewiduje wykonanie:
1) nawierzchni o szer. 6,0 m wraz ze ściekami przykrawężnikowymi,
2) chodnika o szerokości 1,8 m,
3) drogi dla pieszych i rowerów o szer. 3,0 m na całej długości,
4) odwodnienia drogi – kanalizacja deszczowa,
5) oświetlenia drogi;
6) zabezpieczenia kabli teletechnicznych i energetycznych.

4. Parametry techniczne przebudowywanej drogi:
1) Klasa drogi: Z
2) Kategoria ruchu: KR3
3) Droga jednojezdniowa, dwupasowa
4) Szerokość jezdni (docelowa): 6,00m
5) Szerokość drogi dla pieszych: 1,80m
6) Szerokość ścieżki pieszo rowerowej: 3m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45232332-8 - Telekomunikacyjne roboty dodatkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3593325,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5370105,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3593325,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Adamietz Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 532242263

7.3.3) Ulica: Braci Prankel 1

7.3.4) Miejscowość: Strzelce Opolskie

7.3.5) Kod pocztowy: 47-100

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

branża drogowa, elektryczna, sanitarna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3593325,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2025-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane