Modernizacja rurociągu BIELNIKI przy ul. Piastowskiej w Poznaniu

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00332067
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00332067/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-21 09:33
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15fd354b-cb28-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa obiektów inżynierii wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK PACZKAPoznań, PL · lot 0
365 064 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00332067 z dnia 2024-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja rurociągu BIELNIKI przy ul. Piastowskiej w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kolegiacki 17

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-841

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpb@um.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja rurociągu BIELNIKI przy ul. Piastowskiej w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15fd354b-cb28-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00332067

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049162/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Modernizacja rurociągu melioracyjnego rowu A odwadniającego pompownię Bielniki wraz z infrastrukturą towarzyszącą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00236142

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPb-II.271.15.2024.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 297424,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest modernizacja rurociągu melioracyjnego odwadniającego pompownię melioracyjną Bielniki, na odcinku 140 m, na działce 7/3; 9, ark. 16, obr. 61 Wilda (Poznań), polegająca na jego rozbiórce i budowie nowego.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Dokumentacji, stanowiącej załącznik nr 2 do umowy, na którą składa się w szczególności :
- projekt budowlano-wykonawczy „Modernizacja rurociągu melioracyjnego rowu A odwadniającego pompownię Bielniki wraz z infrastrukturą towarzyszącą – etap I”, wraz z załącznikami,
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, autorstwa mgr inż. Krzysztofa Paszczaka i mgr inż. Adama Nahalewicza z listopada 2023.
3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
4) Zamawiający wymaga zapewnienia przez Wykonawcę minimum 24 miesiące gwarancji na całość przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt 1) powyżej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 365064 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 570693,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 365064 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DRENBUD Zakład Usług Melioracyjnych i Kanalizacyjnych Henryk Paczka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7810026650

7.3.3) Ulica: ul. Jasne Błonie 3

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-602

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 365064,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane