Modernizacja posadzek epoksydowych w zakresie przeciwspadków na Stadionie Miejskim w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 17, noszącego nazwę ENEA STADION
Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00332321
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00332321/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-21 10:43
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-151e5354-00a4-11ef-885b-8267c0608453
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00332321 z dnia 2024-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja posadzek epoksydowych w zakresie przeciwspadków na Stadionie Miejskim w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 17, noszącego nazwę ENEA STADION
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630603890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Spychalskiego 34
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-553
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 61 835 79 07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: f.waligora@posir.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.posir.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/posir_poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja posadzek epoksydowych w zakresie przeciwspadków na Stadionie Miejskim w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 17, noszącego nazwę ENEA STADION2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-151e5354-00a4-11ef-885b-8267c0608453
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00332321
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051430/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja posadzek żywicznych na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu noszącego nazwę ENEA STADION
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00296158
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.240.40.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja przeciwspadków posadzek w obrębie I, II i IV trybuny Stadionu Miejskiego w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej 17, noszącego nazwę ENEA STADION:
a) trybuna I, poziom +6.60, promenada w osiach: M-P od schodów wejściowych na promenadę do wejść na trybuny o powierzchni 580 m2,
b) trybuna II, poziom +6.60, promenada w osiach: 13-16/P13/4 o powierzchni 413,5 m2,
c) trybuna IV, poziom +15.50 ciąg komunikacyjny w osiach: -7/-8 o powierzchni 100 m2.
2. Materiałem potrzebnym do realizacji zamówienia jest dwuskładnikowa żywica epoksydowa lub epoksydowo-poliuretanowa gr 2,5 – 3,0 mm o powierzchni nieśliskiej o podwyższonej elastyczności do powierzchni o ekstremalnych obciążeniach ruchem pieszym. Izolacjo-nawierzchnia musi mieć zdolność do przenoszenia rys w zakresie statycznym i dynamicznym (klasa B 3.2 w -20C), ograniczać przenoszenie na płytę betonową dźwięków w tym pochodzących od uderzeń w podłoże, stanowić powłokę, barierę nieprzepuszczalną dla wody z wierzchnią warstwą odporną na promieniowanie UV, wykonaną w wysokim stopniu antypoślizgu (R11/R12) dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom.
3. Ze względu na specjalistyczny charakter robót, związany z montażem systemu naprawczego, w którym będą wykonane posadzki żywiczne, Wykonawca zobowiązany jest posiadać udokumentowane przez producenta systemu naprawczego, odbyte szkolenie z zakresu jego zastosowania.
4. Szczegółowy opis roboty budowlanej zamieszczony został w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia:
1) załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia,
2) załącznik nr 2 – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
3) załącznik nr 3 – przedmiar,
4) załącznik nr 4 – rysunki.
5. Na podstawie art. 60 oraz 121 ustawy Zamawiający wymaga aby Wykonawca lub Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wykonali zamówienie w zakresie montażu systemu naprawczego posadzek żywicznych bez udziału podwykonawców.
6. Wykonawca zobowiązany będzie do posiadania przez cały okres obowiązywania umowy opłaconej polisy ubezpieczeniowej, a w przypadku jej braku – innego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) w zakresie prowadzonej działalności, związanej z przedmiotem umowy z sumą gwarancyjną nie niższą niż: 1 500 000,00 złotych (jeden milion pięćset tysięcy złotych). Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej powinno obejmować odpowiedzialność cywilną, deliktową i kontraktową za szkody osobowe i rzeczowe oraz ich następstwa. Przed podpisaniem umowy Zamawiający będzie żądał polisy, bądź innego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie (kopia, oryginał do wglądu).
7. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy przy realizacji niniejszego zamówienia, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawców na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących wszystkie roboty budowlane związane z modernizacją posadzek żywicznych z wyłączeniem - kierownika robót. Przed zawarciem umowy w sprawie realizacji niniejszego zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia oświadczenia, że wskazane osoby będą zatrudnione na podstawie umowy o pracę w trakcie realizacji zamówienia.
8. Nieprzedłożenie dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie, kosztorysu ofertowego, lub oświadczenia o zatrudnieniu, najpóźniej w dniu wyznaczonym na zawarcie umowy traktowane będzie jako uchylanie się przez 9. Wymagany okres rękojmi za wady i gwarancji na wykonane roboty budowlane: nie mniej niż 24 miesiące od daty podpisania końcowego protokołu odbioru.
10. Zamawiający oświadcza, że jeżeli w dokumentacji przy opisanych rozwiązaniach podane zostały nazwy charakteryzujące konkretnych dostawców i producentów to są to nazwy mające wyłącznie charakter przykładowy, a Wykonawca może zaoferować rozwiązania równoważne, które nie będą gorsze od tych opisanych w dokumentach postępowaniach.
11. Wykonawca wybrany do realizacji zamówienia zobowiązany jest przed zawarciem umowy przedłożyć Zamawiającemu harmonogram rzeczowo-finansowy robót, uwzględniający zapisy projektu umowy.
12. Harmonogram realizacji zamówienia musi uwzględniać harmonogram rozgrywek piłkarskich, funkcjonowanie biur oraz organizację innych imprez odbywających się na Stadionie. W czasie rozgrywek i imprez oraz w okresie ich organizacji wykonywanie przedmiotu zamówienia może być utrudnione. W przypadku wystąpienia rozgrywek i imprez Wykonawca zobowiązany jest do zaprzestania wykonywania robót na co najmniej jeden dzień roboczy przed planowanym wydarzeniem przy jednoczesnym zabezpieczeniu terenu robót (wygrodzenie terenu). Z tego też względu w harmonogramie realizacji Wykonawca winien uwzględnić i przewidzieć możliwe przestoje w realizacji prac i założyć ich realizację w podziale na poszczególne odcinki możliwe do kompleksowej realizacji w okresach dostępności Stadionu. Zamawiający przekaże Wykonawcy w dniu podpisania Umowy harmonogram (aktualny na ten dzień) rozgrywek piłkarskich i innych imprez zaplanowanych na Stadionie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2064344,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2064344,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2064344,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Chemoodpornych i Ogólnobudowlanych „Chemikor” Kalociński Marian
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8880001615
7.3.3) Ulica: ul. Barska 13A
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2064344,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2024-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |