Remont elewacji i dachu zabytkowego Teatru Zdrojowego przy ul. T. Kościuszki 19 w Szczawnie - Zdroju”.
Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00332464
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00332464/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-21 11:19
- Lokalizacja
- Szczawno-Zdrój, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b86941a-d60a-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 8862482610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00332464 z dnia 2024-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji i dachu zabytkowego Teatru Zdrojowego przy ul. T. Kościuszki 19 w Szczawnie - Zdroju”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891051349
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 19
1.5.2.) Miejscowość: Szczawno-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-310
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@teatr-zdrojowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatr-zdrojowy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://teatrzdrojowy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji i dachu zabytkowego Teatru Zdrojowego przy ul. T. Kościuszki 19 w Szczawnie - Zdroju”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b86941a-d60a-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00332464
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00221971/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont elewacji i dachu zabytkowego Teatru Zdrojowego przy ul. T. Kościuszki 19 w Szczawnie - Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00222697
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn.: „Remont elewacji i dachu zabytkowego Teatru Zdrojowego przy ul. T. Kościuszki 19 w Szczawnie - Zdroju”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
2.1. wymianę obróbki blacharskiej ( pasa nadrynnowego) niskiej części obiektu,
2.2. wymianę rynien i rur spustowych,
2.3. odbicie zmurszałych i luźnych tynków powyżej strefy cokołowej z wymianą na nowe,
2.4. odbicie tynków w 100 % w strefach cokołowych i wymiana na tynki renowacyjne,
2.5. wykonanie przepony poziomej ( poziomej izolacji ) w formie iniekcji,
2.6. wykonanie cokołu na części elewacji frontowej z płytek granitowych,
2.7. oczyszczenie istniejącego cokołu z płytek granitowych na elewacji frontowej,
2.8. odtworzenie części gzymsów w formie ciągnionej,
2.9. naprawy i odtworzenie betonowych okapów i elementów podcienia betonowego nad głównym wejściem,
2.10. szpachlowanie powierzchni płaskich gładzią wapienną z włóknem wraz ze wzmocnieniem zatopioną siatką z włókna szklanego,
2.11. odtworzenie części cokołów betonowych z montażem obróbki blacharskiej ( elewacja tylna),
2.12. malowanie remontowanych części elewacji dyfuzyjną farbą silikatową wg kolorystyki elewacji wskazanej w
części graficznej ,
2.13. oczyszczenie istniejących drzwi drewnianych ze starej malatury i odtworzenie malowania;
3. Szczegółowy zakres i warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają:
3.1. Dokumentacja Projektowa:
a) Tom I Projekt budowlany „Remont elewacji i dachu zabytkowego Teatru Zdrojowego przy ul. Tadeusza Kościuszki 19 w Szczawnie-Zdroju ;
b)Tom II Projekt wykonawczy „Remont elewacji i dachu zabytkowego Teatru Zdrojowego przy ul. Tadeusza Kościuszki 19 w Szczawnie-Zdroju;
c) Tom III Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych ;
3.2. Specyfikacja Warunków Zamówienia (zwana w dalszej treści postępowania „SWZ”) wraz z ewentualnymi wyjaśnieniami Zamawiającego do SWZ i zmianami SWZ;
3.3. Decyzja nr 493/2021 z dnia 05.05.2021 r. Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu Delegatura w Wałbrzychu, 58-300 Wałbrzych, ul. Zamkowa 3,
3.4. Decyzja nr 335/2021 z dnia 14.06.2021r. o pozwoleniu na budowę „Remont elewacji i dachu zabytkowego Teatru Zdrojowego przy ul. T. Kościuszki 19 w Szczawnie-Zdroju na dz. nr 538/2 obr nr 0001 Szczawno-Zdrój 1”,
3.5. Decyzja nr 289/2023 z 07.08.2023 o przeniesieniu decyzji nr 335/2021 z 14.06.2021r. na rzecz Teatru Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego, ul. Tadeusza Kościuszki 19, 58-310 Szczawno-Zdrój.
3.6. Projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 613172,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 613172,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 613172,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDRAF SP. Z O.O. - SP.KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8862978564
7.3.3) Ulica: Niepodległości 37 A
7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych
7.3.5) Kod pocztowy: 58-303
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 613172,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2024-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |