Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik” w Sosnowie

Gmina Rogowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00333010
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00333010/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-21 13:28
Lokalizacja
Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42ecc6ab-f8b0-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
8921429788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00333010 z dnia 2024-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik” w Sosnowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogowo

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Rogowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rogowo 51

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-515

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 542801622

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rogowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rogowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminarogowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik” w Sosnowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42ecc6ab-f8b0-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00333010

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063770/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik” w Sosnowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00283155

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Og.271.TP.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik” w Sosnowie
2. Pozycja w planie postępowań na 2024 rok: 1.1.3
3. Źródła finansowania zamówienia w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego:
 Ministerstwo Sportu i Turystyki Departament Infrastruktury Sportowej – Program modernizacji kompleksów sportowych Moje Boisko – ORLIK 2012.
4. Na przedmiotową inwestycję składa się:
a) remont nawierzchni z kostki betonowej,
b) remont zaplecza sanitarno – szatniowego w postaci budynku szkieletowego,
c) zakup i montaż 2 bramek do piłki nożnej,
d) montaż ochraniaczy na słupach oświetleniowych oraz zabezpieczenie śrub słupów zaślepkami gumowymi,
e) wymiana uszkodzonych paneli ogrodzeniowych z siatki zgrzewanej, ocynkowanej ogniowo,
f) wymiana całego piłkochwytu od strony północnej oraz wymiana siatki piłkochwytu od strony południowej,
g) zakup i montaż siedzisk na istniejących trybunach,
h) wykonanie i montaż tablicy informacyjnej promującej projekt,
i) wykonanie oznakowania i montaż – zakaz palenia, toalety, szatnie itp.,
j) malowanie linii na boisku wielofunkcyjnym oraz malowanie nawierzchni boiska wielofunkcyjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp w brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317415,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366171,00 PLN

2024-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane