Oznakowanie poziome ulic, parkingów i placów gminnych publicznych
Gmina Suchy Las
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00333142
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00333142/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-21 13:54
- Lokalizacja
- Suchy Las, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f48c6a79-e765-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 7773145371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Malowanie nawierzchi
Wykonawcy
1 przyznane
ADRIAN LECHGałów, PL · lot 0
230 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00333142 z dnia 2024-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Oznakowanie poziome ulic, parkingów i placów gminnych publicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchy Las
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 13
1.5.2.) Miejscowość: Suchy Las
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-002
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@suchylas.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchylas.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f48c6a79-e765-11ee-9c02-ce2b643d361d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Oznakowanie poziome ulic, parkingów i placów gminnych publicznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f48c6a79-e765-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00333142
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040007/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Oznakowanie poziome ulic, parkingów i placów gminnych publicznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00254597
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest konserwacja (odmalowanie) farbami akrylowymi z mikrogranulkami odblaskowymi oznakowania poziomego na terenie miejscowości położonych na terenie Gminy Suchy Las. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót zawarto w projekcie umowy (załącznik nr 7 do SWZ) oraz w specyfikacji technicznej i przedmiarze (zbiorczo: załącznik nr 3 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176136,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228042,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176136,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lech-Mal Adrian Lech
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9131628413
7.3.3) Ulica: Gałów, ul. Słoneczna 25
7.3.4) Miejscowość: Miękinia
7.3.5) Kod pocztowy: 55-330
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wyliczona cena oferty brutto służy do porównania złożonych ofert oraz jest podstawą przyznania punktów w kryterium oceny ofert (CENA). Faktyczną wartością zamówienia (umowy) będzie kwota przeznaczona na realizację umowy (budżet zadania: 230 tyś. zł brutto), natomiast ceny jednostkowe z oferty wybranego Wykonawcy będą służyć do rozliczeń w trakcie realizacji zamówienia (wynagrodzenie kosztorysowe).| 2024-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |