Opracowanie dokumentacji projektowej oraz montaż defibrylatorów AED w ramach MBO dla zadania inwestycyjnego pn. „Punkty Ratownicze z defibrylatorami AED na terenie miasta Mrągowa”
Gmina Miasto Mrągowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00333237
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00333237/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-05-21 14:11
- Lokalizacja
- Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-374ba6b7-1108-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
- Identyfikator
- 7422076940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00333237 z dnia 2024-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz montaż defibrylatorów AED w ramach MBO dla zadania inwestycyjnego pn. „Punkty Ratownicze z defibrylatorami AED na terenie miasta Mrągowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mrągowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743427
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A
1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897419000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mragowo.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mragowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-374ba6b7-1108-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz montaż defibrylatorów AED w ramach MBO dla zadania inwestycyjnego pn. „Punkty Ratownicze z defibrylatorami AED na terenie miasta Mrągowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-374ba6b7-1108-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00333237
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037246/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Punkty Ratownicze z defibrylatorami AED na terenie miasta Mrągowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00320758
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 134146,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz montaż defibrylatorów AED w ramach mrągowskiego budżetu obywatelskiego dla zadania inwestycyjnego pn. „Punkty Ratownicze z defibrylatorami AED na terenie miasta Mrągowa”.
2. Zamawiający zastrzega, że dostawa 10 szt. defibrylatorów AED musi być tego samego modelu i pochodzić od tego samego producenta.
3. Zamawiający wymaga, aby rozmieszczone w poszczególnych punktach na terenie miasta stacjonarne defibrylatory, były dostępne dla osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich, z terenu poziomu chodnika, zgodnie z założeniami o dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.
4. Opis przedmiotu zamówienia:
Gmina Miasto Mrągowo dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców oraz osób przebywających na terenie miasta Mrągowo planuje montaż defibrylatorów zewnętrznych AED w ilości 10 sztuk zgodnie z zestawieniem zamówienia stanowiącym załącznik A do SWZ. Urządzenia te planuje się zainstalować na obiektach i terenach stanowiących własność Gminy Miasto Mrągowo.
Na etapie realizacji zamówienia, może nastąpić zmiana lokalizacji defibrylatorów zewnętrznych (AED), po uprzednim zatwierdzeniu nowej lokalizacji przez Zamawiającego.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa w zakresie dostawy i montażu defibrylatorów AED wraz ze wszystkimi częściami składowymi, wyposażeniem, akcesoriami, w miejscach wskazanych przez Zamawiającego oraz wykonanie dokumentacji projektowej do uzyskania pozwolenia na budowę (obiekty i obszary wpisane indywidualnie do rejestru zabytków) oraz zgłoszenia budowy obiektów i obszarów nie wymagających pozwolenia na budowę.
Do zadań Wykonawcy należy montaż defibrylatorów AED w szafach (kapsułach) na ścianach elewacyjnych obiektów użyteczności publicznej oraz na wolnostojących postumentach (stendach) na gruncie.
Pełen opis zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33182100-0 - Defibrylatory
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
51400000-6 - Usługi instalowania sprzętu medycznego i chirurgicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęła jedna oferta, której wartość przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 z późn. zm.).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321974,50 PLN
| 2024-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |