Budowa zaplecza sportowo-socjalnego w Tarczynie
GMINA TARCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00333984
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00333984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-22 09:21
- Lokalizacja
- Tarczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf179a0d-03ba-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
- Identyfikator
- 1231233414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00333984 z dnia 2024-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zaplecza sportowo-socjalnego w Tarczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Stępkowskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Tarczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-555
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 7157948
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@tarczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.tarczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf179a0d-03ba-11ef-b21f-3ab44b58c1d61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zaplecza sportowo-socjalnego w Tarczynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf179a0d-03ba-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00333984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001313/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa zaplecza sportowo-socjalnego przy Zespole Szkół w Tarczynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00304175
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.271.9.2024.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 383822,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa zaplecza sportowo-socjalnego przy Zespole Szkół im. Szarych Szeregów w Tarczynie, mieszczącego się przy ul. Szarych Szeregów 8 wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie w imieniu Zamawiającego.
W budynku zaplecza sportowo-sanitarnego zaplanowano dwa węzły sanitarne z szatniami, pomieszczenie szatni dla trenerów i sędziów wraz z samodzielnym węzłem sanitarnym, dwa pomieszczenia magazynowe na sprzęt i drobne rzeczy oraz pomieszczenie porządkowe.
Zakres robót obejmuje:
a) rozbiórka wraz z utylizacją istniejących kontenerów,
b) roboty pomiarowe i przygotowawcze,
c) budowa przyłącza kablowego nN,
d) wykonanie robót ziemnych, fundamentowych,
e) wykonanie budynku o konstrukcji salowej
f) wykonanie instalacji wewnętrznych (elektrycznej, wod-kan, ogrzewania, wentylacji).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przekracza środki, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty.| 2024-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |