Zakup dwóch stentgraftów personalizowanych typu Custom Made dla potrzeb Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej WSzZ Kielce
Wojewódzki Szpital Zespolony
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00334083
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-22 09:46
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591291292
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Protezy naczyniowe
Wykonawcy
2 przyznane
ARTIVION POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
178 200 PLNARTIVION POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
178 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.