Przebudowa, modernizacja dróg wraz z budową oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wojaszówka etat drugi

GMINA WOJASZÓWKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00334101
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00334101/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-22 09:49
Lokalizacja
Wojaszówka, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4148b62e-ed98-11ee-9d6d-ce35ff56444c
Identyfikator
6842366213
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógOświetlenie zewnętrzne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00334101 z dnia 2024-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, modernizacja dróg wraz z budową oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wojaszówka etat drugi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOJASZÓWKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440608

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 115

1.5.2.) Miejscowość: Wojaszówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-471

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wojaszowka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojaszowka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wojaszowka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa, modernizacja dróg wraz z budową oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wojaszówka etat drugi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4148b62e-ed98-11ee-9d6d-ce35ff56444c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334101

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057999/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa, modernizacja dróg wraz z budową oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Wojaszówka etat drugi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00265283

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IŚ: 271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2931911,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa, modernizacja dróg na terenie Gminy Wojaszówka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 1516751,48 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa oświetlenia dróg na terenie Gminy Wojaszówka w systemie zaprojektuj - wybuduj.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

4.5.5.) Wartość części: 2089499,34 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono ofert

2024-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane