Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Mogileńskiego
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00334391
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00334391/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-22 10:59
- Lokalizacja
- Mogilno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-556a693c-da06-11ee-8305-7e4937eb936d
- Identyfikator
- 5571522243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00334391 z dnia 2024-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Mogileńskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092365448
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 20
1.5.2.) Miejscowość: Mogilno
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 315 70 47
1.5.8.) Numer faksu: 52 315 70 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpmogilno@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp-mogilno.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8952801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Mogileńskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-556a693c-da06-11ee-8305-7e4937eb936d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334391
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041114/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Mogileńskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00235105
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.11.272.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4478745,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg na terenie Powiatu Mogileńskiego o łącznej długości 20,181 km. Postępowanie dotyczy poniższych odcinków dróg powiatowych:
1) 2350C Rudunek – Niestronno – Dąbrowa o dł. 2,228 km,
2) 2438C Gębice – Łąkie o dł. 0,900 km,
3) 2416C Mogilno – Stawiska – gr. woj. (Wydartowo) o dł. 2,714 km,
4) 2420C Mogilno – Bielice (ul. Witosa) o dł. 0,277 km,
5) 2418C Chabsko-Wylatowo o dł. 0,689 km,
6) 2430C Wylatowo – Wasielewko o dł. 0,700 km,
7) 2419C Wylatowo – gr. woj. (Mijanowo) o dł. 1,300 km,
8) 2464C Nożyczyn – Lenartowo – gr. woj. (Radwanczewo) o dł. 1,800 km,
9) 2462C Gaj – Wysoki Most – gr. woj. (Mlecze) o dł. 1,265 km,
10) 2581C Kruszwica – Włostowo – Krzywe Kolano o dł. 1,918 km,
11) 2405C Parlin – Wszedzień o dł. 0,874 km,
12) 2404C Mierucin – Kołodziejewo o dł. 1,047 km,
13) 2339C Żnin – Ostrowce – Szczepanowo o dł. 1,077 km,
14) 2402C Słaboszewo – Krzekotowo o dł. 0,502 km,
15) 2440C Górki – Markowice o dł. 0,800 km,
16) 2456C Wronowy – Mirosławice o dł. 2,090 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4592957,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11700131,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4592957,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transbruk Marek Begier spółka komandytowo - akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7891796463
7.3.3) Ulica: ul. Polna 1B
7.3.4) Miejscowość: Nekla
7.3.5) Kod pocztowy: 62-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4592957,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |