Budowa boisk sportowych oraz bieżni przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Kielcach
Gmina Kielce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00334480
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00334480/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-22 11:21
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38970777-eaa1-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 6572617325
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00334480 z dnia 2024-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boisk sportowych oraz bieżni przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Kielcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bzp@um.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kielce.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-38970777-eaa1-11ee-9c02-ce2b643d361d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boisk sportowych oraz bieżni przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Kielcach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38970777-eaa1-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334480
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032721/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa boisk sportowych oraz bieżni przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Kielcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269309
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A-II.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) budowę boiska wielofunkcyjnego do piłki ręcznej i siatkówki o nawierzchni poliuretanowej z uwzględnieniem montażu 4 tablic niepełnowymiarowych do gry w koszykówkę wraz z obudową ochronną na słupy;
2) budowę boiska do koszykówki o nawierzchni poliuretanowej;
3) budowę czterotorowej bieżni o długości 60 m oraz skoczni w dal o nawierzchni poliuretanowej;
4) dostawę i montaż urządzenia zabawowego wraz z nawierzchnią bezpieczną w formie nawierzchni poliuretanowej;
5) montaż stałego wyposażenia boisk (bramki, kosze, siatki itp.);
6) montaż piłkochwytów z siatki polipropylenowej (wysokość ok. 4 i 6 m) w miejscach niezbędnych do bezpiecznego grania w piłkę;
7) demontaż i utylizację istniejących nawierzchni boisk, w razie konieczności ich usunięcia;
8) wykonanie zieleńca i obsianie trawą;
9) wyrównanie istniejącego boiska o nawierzchni trawiastej i obsianie trawą;
10) wykonanie fundamentów pod bramki do piłki nożnej nietrwale związane z gruntem na boisku o nawierzchni trawiastej;
11) wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego boisk;
12) wykonanie monitoringu cyfrowego w obrębie projektowanych boisk;
13) montaż skrzynki z gniazdem wtykowym do nagłośnienia;
14) wykonanie odwodnienia boisk, ciągów pieszych i terenu wokół boisk;
15) przebudowę/budowę instalacji zewnętrznych, przyłączy niezbędnych do obsługi boisk;
16) wykonanie ciągów komunikacyjnych z kostki betonowej dla potrzeb projektowanych boisk m.in. chodniki oraz opaski wokół boisk, zjazd z drogi publicznej, plac manewrowy, dojście do furtki;
17) wykonanie zadaszenia systemowego przy ścianie budynku gospodarczego na stojaki rowerowe;
18) wycinki drzew i krzewów w przypadku kolizji z projektowanymi boiskami;
19) wykonanie zagospodarowania terenu dla potrzeb projektowanych boisk uwzględniającego m.in. małą architekturę (w tym ławki, kosze na śmieci, tablica informacyjna z regulaminem, stojak na rowery), wyrównanie terenu wraz z urządzeniem trawnika.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
32333200-8 - Kamery wideo
32422000-7 - Elementy składowe sieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2028344,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2998740,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2028344,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "RAD-BUD" Wiesław Radziejowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 670986769
7.3.3) Ulica: Kozienicka 88 lok.1
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2028344,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2024-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |