Wykonanie placów zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 4 oraz Szkole Podstawowej Nr 1 w Bochni
GMINA MIASTA BOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00334548
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00334548/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-22 11:39
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22798dbf-022d-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
- Identyfikator
- 8681001825
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00334548 z dnia 2024-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie placów zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 4 oraz Szkole Podstawowej Nr 1 w Bochni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA BOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661033
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 014 61-49-100
1.5.8.) Numer faksu: 014 61-18-399
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bochnia.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-22798dbf-022d-11ef-b21f-3ab44b58c1d61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie placów zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 4 oraz Szkole Podstawowej Nr 1 w Bochni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22798dbf-022d-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334548
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054613/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 4
1.1.21 Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00301186
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 4:1) W zakres robót wchodzi: montaż obiektów małej architektury: urządzeń zabawowych szt. 4, kosz na śmieci szt. 1, ławka biesiadna PCV szt.1; remont i odnowienie dwóch urządzeń zabawowych (przeplotnia Wężyk, Poręcz gimnastyczna) oraz trzech ławek wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej – piasek drobnoziarnisty;
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: przedmiar robót, dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz projektowane zapisy umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 51872,36 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 1:1) W zakres robót wchodzi: rozbiórka istniejącej nawierzchni elastycznej z płyt gumowych, podbudowy i istniejących urządzeń; wykonanie nowej nawierzchni bezpiecznej z płyt gumowych elastycznych wraz z podbudową. W zachodniej części placu nawierzchnia z płyt gumowych elastycznych w postaci zestawu zabawowego – „gra w klasy”. Montaż urządzeń zabawowych
szt. 3.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: przedmiar robót, dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, pozwoleniem konserwatorskim oraz projektowane zapisy umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 176343,30 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:
Przed otwarciem ofert na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszczona została informacja, że na
sfinansowanie części I zamówienia pn. Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 4 zamawiający zamierza
przeznaczyć kwotę w wysokości: 44 000,00 zł.
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 10.05.2024 r. do godz. 10:00, złożone zostały następujące oferty:
1) Grupa Magic Garden Sp. z o.o. ul. Dworcowa 52-54, 88-100 Inowrocław z kwotą brutto
w wysokości: 95 134,35 zł,
2) Grupa EPX Paweł Matera 39-205 Pustków 288 z kwotą brutto w wysokości: 79 919,25 zł,
3) Simba Group Sp. z o. o. ul. Zimna 15, 20-204 Lublin z kwotą brutto w wysokości: 67 541,76 zł,
4) KW LUPUS Spółka z o.o. ul. Harcerska 60 43-100 Tychy, Wykonawca nie złożył oferty na część I
5) KORA Jamer i Wspólnicy Sp. J. 32-828 Biadoliny Szlacheckie 190 z kwotą brutto w wysokości: 66 039,93 zł,
6) Zakład Kształtowania Terenów Zielonych DOL-EK Kazimierz Doleciński, ul. Sióstr Służebniczek 17, 33-100 Tarnów z
kwotą brutto w wysokości: 84 881,34 zł,
7) ROYAL PLAY Łukasz Piotrowski, Kańkowo 72c, 07-320 Małkinia Górna z kwotą brutto
w wysokości: 66 068,00 zł.
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części I
zamówienia. Po analizie Zamawiający stwierdził, że nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty
najkorzystniejszej. W związku z tym, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia, do ceny najkorzystniejszej oferty, zachodzi konieczność unieważnienia postępowania.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do
ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:
Przed otwarciem ofert na stronie internetowej prowadzonego postepowania zamieszczona została informacja, że na
sfinansowanie części II zamówienia pn. Modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 1 zamawiający zamierza
przeznaczyć kwotę w wysokości: 144 000,00 zł.
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 10.05.2024 r. do godz. 10:00, złożone zostały następujące oferty:
1) Grupa Magic Garden Sp. z o.o. ul. Dworcowa 52-54, 88-100 Inowrocław z kwotą brutto
w wysokości: 253 350,48 zł,
2) Grupa EPX Paweł Matera 39-205 Pustków 288 z kwotą brutto w wysokości: 273 522,48 zł,
3) Simba Group Sp. z o. o. ul. Zimna 15, 20-204 Lublin z kwotą brutto w wysokości: 230 379,31 zł,
4) KW LUPUS Spółka z o.o. ul. Harcerska 60 43-100 Tychy, z kwotą brutto w wysokości: 276 922,20 zł,
5) KORA Jamer i Wspólnicy Sp. J. 32-828 Biadoliny Szlacheckie 190 z kwotą brutto w wysokości: 228 955,89 zł,
6) Zakład Kształtowania Terenów Zielonych DOL-EK Kazimierz Doleciński, ul. Sióstr Służebniczek 17, 33-100 Tarnów z
kwotą brutto w wysokości: 288 148,42 zł,
7) ROYAL PLAY Łukasz Piotrowski, Kańkowo 72c, 07-320 Małkinia Górna z kwotą brutto
w wysokości: 210 165,00 zł.
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części II zamówienia. Po analizie Zamawiający stwierdził, że nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty
najkorzystniejszej. W związku z tym, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia, do ceny najkorzystniejszej oferty, zachodzi konieczność unieważnienia postępowania.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do
ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2024-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |