Montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Sosnowej 14 i montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Przemysłowej 7

CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W KONINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00334801
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00334801/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-05-22 12:34
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b70120d4-ea03-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
6652990753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia klimatyzacyjneInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

2 przyznane

DAMIAN SKUTECKILubstówek, PL · lot 0
74 907 PLN
DAMIAN SKUTECKILubstówek, PL · lot 1
84 747 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00334801 z dnia 2024-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Sosnowej 14 i montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Przemysłowej 7

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W KONINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302306596

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sosnowa 14

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 63 2422332

1.5.8.) Numer faksu: +48 63 2422332

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cdn@cdnkonin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cdnkonin.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b70120d4-ea03-11ee-9c02-ce2b643d361d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Sosnowej 14 i montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Przemysłowej 7

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b70120d4-ea03-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334801

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00247638/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Sosnowaj 14 i Montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Przemysłowej 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00261762

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CDN.A.3311.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 156000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Sosnowej 14
Wycena musi zakładać wszystkie roboty związane z wykonaniem instalacji (chłodniczej i elektrycznej, przebiciem przez dach i odpowiednim zabezpieczeniem), uruchomieniem, szkoleniem i gwarancją.

Zakres prac obejmuje:
a) zakup, dostawę i montaż 10 sztuk klimatyzatorów ściennych lub kasetonowych,
b) montaż jednostki zewnętrznej klimatyzacji wraz z konstrukcją, na której zlokalizowany będzie agregat zewnętrzny,
c) montaż instalacji chłodniczej, odprowadzenia skroplin, instalacji elektrycznej zasilającej urządzenia oraz instalacji sterującej,
d) prace towarzyszące związane z zabudową instalacji chłodniczej, odprowadzenia skroplin oraz elektrycznej i sterującej,
e) dostawa i montaż klimatyzatorów,
f) uruchomienie klimatyzacji,

Wydajność chłodnicza – min. 3,0 kV – 7 szt. i 4,5 kV 3 szt. z pilotem bezprzewodowym
Zasilanie 230/50 V/Hz
Klasa energetyczna – min. A++
Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: max 55
Jednostki zewnętrzne będą montowane na dachu, wszelkiego rodzaju przebicia, przejścia ponad dach budynku należy zabezpieczyć poprzez wykonanie obróbek dekarskich, jednostki zewnętrzne (agregaty) umieścić na konstrukcjach wsporczych o wys. min. 20 cm
Jednostki wewnętrzne konieczność stosowania pompek kondensatu (wyrzut kondensatu na dach budynku)
Urządzenia muszą posiadać Certyfikat CE
Powierzchnia pomieszczeń objętych zamówieniem :
Pomieszczenia CDN – 10 szt. (7 szt. min. chłodzenie 3,0 kV; 3 szt. min. chłodzenie 4,5 kV)
Pomieszczenia nr 210 i 210 A – pow. 22,9 m2 22,9 m2
Pomieszczenia nr 211 i 211A – 25,9 m2 21,2 m2
Pomieszczenia nr 212 i 212A – 18,3 m2 26,6 m2
Pomieszczenie nr 209 – 44,8 m2
Pomieszczenie nr 208 – 60 m2
Pomieszczenie nr 207 – 45,2 m2
Pomieszczenie nr 217 – 23,9 m2
Miejsce i sposób montażu winien być oszacowany na podstawie własnych wyliczeń - po wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 78000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Montaż klimatyzacji w budynku CDN w Koninie przy ul. Przemysłowej 7.
Wycena musi zakładać wszystkie roboty związane z wykonaniem instalacji (chłodniczej i elektrycznej, przebiciem przez dach i odpowiednim zabezpieczeniem), uruchomieniem, szkoleniem i gwarancją.
Zakres prac obejmuje:
a) Zakup, dostawa montaż 10 sztuk klimatyzatorów ściennych lub kasetonowych,
b) montaż jednostki zewnętrznej klimatyzacji wraz z konstrukcją, na której zlokalizowany będzie agregat zewnętrzny,
c) montaż instalacji chłodniczej, odprowadzenia skroplin, instalacji elektrycznej zasilającej urządzenia oraz instalacji sterującej,
d) prace towarzyszące związane z zabudową instalacji chłodniczej, odprowadzenia skroplin oraz elektrycznej i sterującej,
e) dostawa i montaż klimatyzatorów,
f) uruchomienie klimatyzacji,
Klimatyzatory ścienne lub kasetonowe
Wydajność chłodnicza –min. 3,0 kV – 8 szt. i 2 szt. min. 4,5 kV z pilotem bezprzewodowym (PBP)
Zasilanie 230/50 V/Hz
Klasa energetyczna – min. A++
Poziom hałasu jednostki wewnętrznej [dB]: max 55
Jednostki zewnętrzne będą montowane na dachu, wszelkiego rodzaju przebicia, przejścia ponad dach budynku należy zabezpieczyć poprzez wykonanie obróbek dekarskich, jednostki zewnętrzne (agregaty) umieścić na konstrukcjach wsporczych o wys. min. 20 cm
Jednostki wewnętrzne konieczność stosowania pompek kondensatu (wyrzut kondensatu na dach budynku)
Urządzenia muszą posiadać Certyfikat CE
Powierzchnia pomieszczeń objętych zamówieniem :
Pomieszczenia PBP – 10 szt. (8 szt. min. chłodzenie 3,0 kV, 2 szt. min. chłodzenie 4,5 kV)
Sekretariat – 15,8 m2
Wicedyrektor – 10,0 m2
Gromadzenie książek – 16,2 m2
Opracowywanie książek – 16,0 m2
Pokój 4 – 16,2 m2
Pokój 14 – 13,5 m2
Pokój 16 – 10,5 m2
Wypożyczalnia – 36,2
Czytelnia – 47 m2
Opracowywanie bibliograficzne – 16,3 m2
Miejsce i sposób montażu winien być oszacowany na podstawie własnych wyliczeń - po wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 78000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69839,4 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129990 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129990 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETREL - KLIMATYZACJA I CHŁODNICTWO DAMIAN SKUTECKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383159459

7.3.3) Ulica: -

7.3.4) Miejscowość: Lubstówek

7.3.5) Kod pocztowy: 62-610

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74907 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71340 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84747 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETREL - KLIMATYZACJA I CHŁODNICTWO DAMIAN SKUTECKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 383159459

7.3.3) Ulica: -

7.3.4) Miejscowość: Lubstówek

7.3.5) Kod pocztowy: 62-610

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84747 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2024-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy