Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu polegająca na rozbudowie DP nr 2568W Goworowo - Tomasze - Rzekuń na odcinku od miejscowości Daniszewo do msc. Rzekuń na terenie gminy Rzekuń
Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00334807
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00334807/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-22 12:37
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc2fb1c8-0ebb-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
- Identyfikator
- 7581838894
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00334807 z dnia 2024-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu polegająca na rozbudowie DP nr 2568W Goworowo - Tomasze - Rzekuń na odcinku od miejscowości Daniszewo do msc. Rzekuń na terenie gminy Rzekuń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550670938
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lokalna 2
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 769 26 21; +48 29 769 49 20
1.5.8.) Numer faksu: +48 29 769 49 28
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpo-ka@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.ostroleka.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu polegająca na rozbudowie DP nr 2568W Goworowo - Tomasze - Rzekuń na odcinku od miejscowości Daniszewo do msc. Rzekuń na terenie gminy Rzekuń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc2fb1c8-0ebb-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334807
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025317/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu polegająca na rozbudowie DP nr 2568W Goworowo - Tomasze - Rzekuń na odcinku od miejscowości Daniszewo do msc. Rzekuń na terenie gminy Rzekuń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00319583
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne zastosowania trybu z wolnej ręki:
art. 214 ust. 1 pkt 7 w zw. z art. 305 pkt 1 ustawy Pzp
Uzasadnienie faktyczne zastosowania trybu z wolnej ręki:
Przedmiotowe zamówienie podobne spełnia wszystkie przesłanki do jego udzielenia (art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp):
1/Nie upłynął okres 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Umowa ws. zamówienia publicznego na zadanie pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 2568W Goworowo – Tomasze - Rzekuń od km 17+020,00 do km 19+938,00 – ETAP PIERWSZY (...)(Umowa Nr 440/2023) została zawarta w dniu 14 grudnia 2023 r.
2/Zamówienie zostanie udzielone dotychczasowemu Wykonawcy robót budowlanych.
3/Zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego.
4/Zamówienie podobne jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego.
5/Całkowita wartość zamówienia podobnego została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-afb282c3-8530-11ee-a60c-9ec5599dddc1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.252.II.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2998356,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu polegająca na rozbudowie drogi powiatowej nr 2568W Goworowo - Tomasze - Rzekuń na odcinku od miejscowości Daniszewo do miejscowości Rzekuń na terenie gminy Rzekuń.
Zamówienie obejmuje:
1. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
2. ROBOTY ZIEMNE
3. ODWODNIENIE KORPUSU DROGOWEGO
4. PODBUDOWY
5. NAWIERZCHNIE
6. ROBOTY WYKOŃCZENIOWE
7. OZNAKOWANIE DRÓG I URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU
8. ELEMENTY ULIC
Szczegółowy zakres będący przedmiotem niniejszego zamówienia wyszczególniono w dokumentacji projektowej, kosztorysie ofertowym i przedmiarze robót stanowiącymi załączniki do Zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNIBEP S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5430200365
7.3.3) Ulica: 3 Maja 19
7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski
7.3.5) Kod pocztowy: 17-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty ziemne, wykopy, nasypy, profilowanie podbudów - podwykonawca: GRASEN Sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3689864,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |