Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej na remont lokali mieszkalnych na terenie gm. Kwidzyn, Ostaszewo, Stare Pole oraz na budowę zbiornika bezodpływowego na terenie gm. Ostaszewo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00175789
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00175789/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-03 14:03
Lokalizacja
Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c614a815-7f3f-4bfb-a98e-db9f7f3d86c1
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

PIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 1
16 430 PLN
PIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 3
19 880 PLN
Usługi Kosztorysowe i Projektowe "DOMINO" Piotr SzpejewskiDzierzgoń, PL · lot 4
21 160 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00175789 z dnia 2025-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej na remont lokali mieszkalnych na terenie gm. Kwidzyn, Ostaszewo, Stare Pole oraz na budowę zbiornika bezodpływowego na terenie gm. Ostaszewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Warszawy 28

1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/kowr

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowr.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Realizacja zadań w zakresie wdrażania i stosowania instrumentów wsparcia rolnictwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej na remont lokali mieszkalnych na terenie gm. Kwidzyn, Ostaszewo, Stare Pole oraz na budowę zbiornika bezodpływowego na terenie gm. Ostaszewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c614a815-7f3f-4bfb-a98e-db9f7f3d86c1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00175789

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00086260

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRU.WO.260.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 180000,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 97391,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru robót wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku przeciwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na roboty budowlane polegające na remoncie lokalu mieszkalnego:
1) miejscowość 82-500 Gniewskie Pole 2/3, Działka nr 119/11, obręb Gniewskie Pole, gm. Kwidzyn,
2) miejscowość 82-500 Gniewskie Pole 4/3, Działka nr 119/30, obręb Gniewskie Pole, gm. Kwidzyn,
3) miejscowość 82-500 Gniewskie Pole 5/1, Działka nr 203/6, obręb Gniewskie Pole, gm. Kwidzyn,
4) miejscowość 82-500 Gniewskie Pole 5/3, Działka nr 203/6, obręb Gniewskie Pole, gm. Kwidzyn,
5) miejscowość 82-500 Gniewskie Pole 5/5, Działka nr 203/6, obręb Gniewskie Pole, gm. Kwidzyn.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 21845,53 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru robót wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku przeciwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na roboty budowlane polegające na remoncie lokalu mieszkalnego:
1) miejscowość 82-112 Ostaszewo ul. Długa 22/6, Działka nr 628/10, obręb Ostaszewo, gm. Ostaszewo,
2) miejscowość 82-112 Ostaszewo ul. Żuławska 14/5 , Działka nr 629/2, obręb Ostaszewo, gm. Ostaszewo,
3) miejscowość 82-112 Palczewo 17/1, Działka nr 86, obręb Palczewo, gm. Ostaszewo,
4) miejscowość 82-112 Palczewo 17/5, Działka nr 86, obręb Palczewo, gm. Ostaszewo,
5) miejscowość 82-112 Palczewo 35/4, Działka nr 172/31; 172/32, obręb Palczewo, gm. Ostaszewo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 23116,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru robót wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na roboty budowlane polegające na zaprojektowaniu zbiornika bezodpływowego wraz z odcinkiem przyłącza kanalizacyjnego do lokalu mieszkalnego w miejscowości 82-112 Palczewo 17/1, działka nr 86, obręb Palczewo, gm. Ostaszewo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 4369,11 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru robót wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na roboty budowlane polegające na remoncie lokalu mieszkalnego:
1) miejscowość 82-220 Kaczynos 20/1, Działka nr 23/8, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole,
2) miejscowość 82-220 Kaczynos 20/2, Działka nr 23/8, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole,
3) miejscowość 82-220 Kaczynos 20/3, Działka nr 23/8, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole,
4) miejscowość 82-220 Kaczynos 20/4, Działka nr 23/8, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole,
5) miejscowość 82-220 Kaczynos 20/5, Działka nr 23/8, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole,
6) miejscowość 82-220 Kaczynos 20/6, Działka nr 23/8, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole,
7) miejscowość 82-220 Kaczynos 20/7, Działka nr 23/8, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 30583,74 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru robót wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku przeciwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na roboty budowlane polegające na remoncie lokalu mieszkalnego:
1) miejscowość 82-220 Kaczynos 36/2, Działka nr 55/56, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole,
2) miejscowość 82-220 Kaczynos 36/3, działka nr 55/56, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole,
3) miejscowość 82-220 Kaczynos Kolonia 21B, działka nr 28/92, obręb Kaczynos Kolonia, gm. Stare Pole,
4) miejscowość 82-220 Kaczynos 12/3, działka nr 56/13, obręb Kaczynos, gm. Stare Pole

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 17476,42 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16430,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16430,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16430,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESTIM Piotr Bogacz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421866232

7.3.4) Miejscowość: Sząbruk

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16430,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 94 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19880,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41230,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19880,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESTIM Piotr Bogacz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421866232

7.3.4) Miejscowość: Sząbruk

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19880,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 94 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21160,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21160,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21160,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Kosztorysowe i Projektowe DOMINO Piotr Szpejewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5791776804

7.3.4) Miejscowość: Dzierzgoń

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21160,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2025-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi