Przebudowa drogi stokowej w oddz. nr 137 w Leśnictwie Korbielów.
Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Nadleśnictwo Jeleśnia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00334931
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00334931/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-22 13:04
- Lokalizacja
- Jeleśnia, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7cbcccf-fbd0-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 5530102780
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00334931 z dnia 2024-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi stokowej w oddz. nr 137 w Leśnictwie Korbielów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Nadleśnictwo Jeleśnia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001955
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Suska 5
1.5.2.) Miejscowość: Jeleśnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-340
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 33 8636 131
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jelesnia@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jelesnia.katowice.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/tender/55318/summary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi stokowej w oddz. nr 137 w Leśnictwie Korbielów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7cbcccf-fbd0-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334931
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00058700/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi stokowej w leśnictwie Korbielów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00290321
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące przebudowę drogi stokowej nr inwentarzowy 220/522 w oddz. nr 137 Leśnictwo Korbielów odcinek od km 0+000 (1+940) do km 0+200 (2+140) działka nr ewid. 8014 Obręb Korbielów.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
2.1. Obsługę geodezyjną, w tym: odtworzenie (wyznaczenie) trasy i punktów wysokościowych.
2.2. Roboty przygotowawcze, w tym: usunięcie pni i krzaków oraz usunięcie ziemi roślinnej.
2.3. Roboty ziemne, w tym: wykonanie wykopów i nasypów w gruntach III-IV kat.
2.4. Odwodnienie korpusu drogowego, w tym:
- Umocnienie dna ścieku kamieniem łamanym,
- Wykonanie ścieków brukowanych z kamienia łamanego grubości 15-20 cm i szerokości 0,5 m na sucho i na podsypce cementowo-piaskowej grubości 10 cm z zalaniem szczelin zaprawą cementową M7.
- Wykonanie wodospustów drewnianych z drewna kantówka o wym. 22x16 cm z wyżłobieniem (frez) długości 6,0 m z wylotami umocnionymi narzutem kamiennym grubości 20 cm o wymiarach (0,2+0,8)×1,0 m.
- Wykonanie narzutów kamiennych
2.5. Przepusty w km 0+005,60 (1+945,60), 0+069,50 (2+009,50), 0+090,00 (2+030,00) z rur PEHD fi 60cm ze studnią wpadową i ściankami wylotu z kamienia łamanego na zaprawie M7. Umocnienie dna i skarp przepustów narzutem kamiennym.
2.6. Nawierzchnia, w tym:
- Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod projektowaną konstrukcję nawierzchni z jej mechanicznym zagęszczeniem, uformowanie poboczy wraz z ich zagęszczeniem
- Wzmocnienie podłoża geowłókniną o gramaturze 260 g/m2 i wytrzymałości na rozciąganie 20 kN/m;
- Podbudowa i nawierzchnia: podbudowa zasadnicza grubości 25 cm z kruszywa łamanego niesortowanego o uziarnieniu 0-63 mm; nawierzchnia tłuczniowa grubości 15 cm z kruszywa łamanego sortowanego o uziarnieniu 0-31,5 mm po zagęszczeniu, klinowanie klińcem 5-31,5 mm, wałowanie walcem 10 t, zamknięcie nawierzchni miałem kamiennym 0-5 mm; uformowanie poboczy wraz z ich zagęszczeniem i utwardzeniem mieszanką z kruszywa łamanego niesortowanego o uziarnieniu 0-31,5 mm warstwą grubości 8 cm po zagęszczeniu.
2.7. Urządzenia drogowe, w tym: montaż poręczy drewnianych.
2.8. Ubezpieczenie skarpy, w tym: wykonanie kaszycy z drewna okrągłego.
2.9. Wykonanie zjazdu na istniejący szlak zrywkowy po prawej stronie w km 0+155 (2+95) o szerokości 3,0 m o konstrukcji 30 cm z kruszywa kamiennego niesortowanego.
2.10. Wykonanie w ciągu drogi w km 0+153,37 (2+093,37) placu zwrotnego do zawracania pojazdów poprzez wykonanie obustronnych kieszeni o głębokości 7 m (prawostronna) i 3,50 m (lewostronna).
2.11. Wykonanie po prawej stronie drogi na odcinku od km 0+109 (2+054) do km 0+148,6 (2+088,6) placu manewrowo-postojowego o pow. 125,0 m2.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) opis przedmiotu zamówienia składający się z: Projektu budowlanego, Przedmiaru robót oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 1 do SWZ,
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
4. Gwarancja i rękojmia
1) Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy – 36 miesięcy.
2) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 36 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45244000-9 - Wodne roboty budowlane
45262510-9 - Roboty kamieniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280431,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 312977,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 280431,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano - Montażowy PROBUD Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5532281456, REGON: 072886097
7.3.3) Ulica: ul. Leśnianka 101
7.3.4) Miejscowość: Żywiec
7.3.5) Kod pocztowy: 34-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280431,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |