Modernizacja otwartego basenu kąpielowego w Mieście Limanowa celem umożliwienia ponownego otwarcia po dostosowaniu do obecnych wymagań sanitarnych
Miasto Limanowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00335057
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00335057/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-22 13:30
- Lokalizacja
- Limanowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-141c170c-f7f4-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 7371004591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00335057 z dnia 2024-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja otwartego basenu kąpielowego w Mieście Limanowa celem umożliwienia ponownego otwarcia po dostosowaniu do obecnych wymagań sanitarnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Limanowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 9
1.5.2.) Miejscowość: Limanowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183372054
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@miastolimanowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: miastolimanowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-141c170c-f7f4-11ee-b016-82aaee56c84c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja otwartego basenu kąpielowego w Mieście Limanowa celem umożliwienia ponownego otwarcia po dostosowaniu do obecnych wymagań sanitarnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-141c170c-f7f4-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00335057
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052745/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja otwartego basenu kąpielowego w Mieście Limanowa celem umożliwienia ponownego otwarcia po dostosowaniu do obecnych wymagań sanitarnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest przy dofinansowaniu z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00281510
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.1.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja otwartego basenu kąpielowego w Mieście Limanowa polegająca na remoncie i przebudowie istniejącej niecki basenu otwartego wraz z zagospodarowaniem terenu oraz budowa podziemnego zbiornika technologicznego celem umożliwienia ponownego otwarcia po dostosowaniu do obecnych wymagań sanitarnych, z podziałem na dwie części, przy czym bez możliwości składania ofert częściowych:
Część 1: Modernizacja basenu obejmująca swoim zakresem całość zamówienia z wyjątkiem robót wymienionych w części 2.
Część 2: Dostawa i montaż pomp ciepła 4 szt. (przy czym w ramach części 1 doprowadzone mają zostać rurociągi doprowadzające i odprowadzające wodę do układu pomp ciepła (bypass) oraz kable do ich zasilania), zwijarki z folią pęcherzykową na całą powierzchnię basenu oraz reflektorów LED white IP 68 w obudowie i z nisza z tworzywa 10 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262520-2 - Roboty murowe
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442100-8 - Roboty malarskie
45233140-2 - Roboty drogowe
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w dniu 16 maja 2024 r., ponieważ cena oferty z najniższą ceną – jedynej złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny otrzymanej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |