ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH ORAZ KURIERSKICH

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00335106
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-22 13:40
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8951645574
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pocztoweUsługi kurierskie

Wykonawcy

2 przyznane

"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"Warszawa, PL
472 744,98 PLN
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"Warszawa, PL
472 744,98 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.