Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Przodkowie
GMINA PRZODKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00335248
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00335248/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-22 14:09
- Lokalizacja
- Przodkowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d261557b-fbe9-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 5891005383
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Dokumenty
To postępowanie jest prowadzone na zewnętrznej platformie.
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00335248 z dnia 2024-05-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Przodkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZODKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000537148
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kartuska 21
1.5.2.) Miejscowość: Przodkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-304
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.warkusz@przodkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przodkowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/przodkowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Przodkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d261557b-fbe9-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00335248
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016637/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Przodkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00287901
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Przodkowie – etap I
Szczegółowy zakres pracy dotyczący części 1 (etapu I) w załączniku nr 11 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 2709043,66 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Przodkowie – etap II
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 13170302,65 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało ogłoszone dnia 16 kwietnia 2024 r. na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/przodkowo. W dniu 15 maja r. o godz. 11.05 odbyło się otwarcie ofert. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 15 879 346,31 zł , w tym na część 1 - 2 709 043,66 zł i cześć 2 - 13 170 302,65zł. W przedmiotowym postępowaniu na cześć 1 wpłynęły cztery oferty. Ofertę złożyły:
1. Konsorcjum: Lider: Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński, ul. Fałata 10, 83-400 Kościerzyna, Partner: Przedsiębiorstwo Repiński Krzysztof Repiński, ul. Składowa 3, 83-400 Kościerzyna, który zaoferował realizację zadania za kwotę 2 986 366,18 zł,
2. Przedsiębiorstwo Budowlane Walaszkowski Sp. z o.o. ul. Rzemieślnicza 11, 83-307 Leszno, który zaoferował realizację zadania za kwotę 3 174 345,69 zł,
3. BMI Sp. z o.o. ul. Jabłoniowa 7, 83-330 Żukowo, który zaoferował realizację zadania za 3 385 941,00 zł,
4. P&P Sp. z o.o. ul. Wejhera 1, 84-252 Orle, który zaoferował realizacje zadania za 4 024 504,82 zł.
Zaoferowane kwoty przewyższają środki przeznaczone przez Zamawiającego na realizację zadania.
Zgodnie z warunkiem dotyczącym części 2 postępowania przedstawionym w SWZ: „Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania jeżeli na Część 1 nie wpłynie żadna oferta lub postępowanie dla Części 1 nie zostanie rozstrzygnięte”, Zamawiający unieważnia część 2 postępowania.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało ogłoszone dnia 16 kwietnia 2024 r. na stronie prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/przodkowo. W dniu 15 maja r. o godz. 11.05 odbyło się otwarcie ofert. Po upływie terminu składania ofert Zamawiający podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 15 879 346,31 zł , w tym na część 1 - 2 709 043,66 zł i cześć 2 - 13 170 302,65zł. W przedmiotowym postępowaniu na cześć 1 wpłynęły cztery oferty. Ofertę złożyły:
1. Konsorcjum: Lider: Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński, ul. Fałata 10, 83-400 Kościerzyna, Partner: Przedsiębiorstwo Repiński Krzysztof Repiński, ul. Składowa 3, 83-400 Kościerzyna, który zaoferował realizację zadania za kwotę 2 986 366,18 zł,
2. Przedsiębiorstwo Budowlane Walaszkowski Sp. z o.o. ul. Rzemieślnicza 11, 83-307 Leszno, który zaoferował realizację zadania za kwotę 3 174 345,69 zł,
3. BMI Sp. z o.o. ul. Jabłoniowa 7, 83-330 Żukowo, który zaoferował realizację zadania za 3 385 941,00 zł,
4. P&P Sp. z o.o. ul. Wejhera 1, 84-252 Orle, który zaoferował realizacje zadania za 4 024 504,82 zł.
Zaoferowane kwoty przewyższają środki przeznaczone przez Zamawiającego na realizację zadania.
Zgodnie z warunkiem dotyczącym części 2 postępowania przedstawionym w SWZ: „Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania jeżeli na Część 1 nie wpłynie żadna oferta lub postępowanie dla Części 1 nie zostanie rozstrzygnięte”, Zamawiający unieważnia część 2 postępowania.
| 2024-05-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |