49 /ZP/24 Obowiązkowa kontrola okresowa stanu technicznego obiektów budowlanych i roczna kontrola stanu technicznego nawierzchni lotniskowych
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00335861
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-05-23 09:22
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7322159359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi kontroli pasów startowych
Wykonawcy
8 przyznanych
JÓZEF KRAWCZYKToruń, PL
12 097,48 PLNJÓZEF KRAWCZYKToruń, PL
19 325,39 PLNJANUSZ STACHACZOstrołęka, PL
49 138,5 PLNJÓZEF KRAWCZYKToruń, PL
19 168,72 PLNTOMASZ GĄGOROWSKIWARSZAWA, PL
22 758 PLNKRAW-BUD Józef KrawczykToruń, PL
8191,85 PLNJÓZEF KRAWCZYKToruń, PL
11 523,87 PLNJÓZEF KRAWCZYKToruń, PL
11 523,87 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.