Prowadzenie zajęć z wczesnego wspomagania rozwoju dzieci niepełnosprawnych lub zagrożonych niepełnosprawnością - Program „Za życiem” - pedagog, fizjoterapeuta, integracja sensoryczna.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00336021
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-05-23 09:56
Lokalizacja
Strzelce Opolskie, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7561267129
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacji specjalnejUsługi fizjoterapii

Wykonawcy

7 przyznanych

NEUROLOGOPEDA DANUTA TROCHALubliniec, PL
4000 PLN
Ilona MichaliKielcza, PL
16 000 PLN
Kornelia MroszczykKadłub, PL
20 000 PLN
Agnieszka LocherStrzelce Opolskie, PL
10 000 PLN
Joanna GlikStrzelce Opolskie, PL
7000 PLN
Magdalena WróblewskaStzrelce Opolskie, PL
10 000 PLN
Logo Sens Magdalena BrandtJemielnica, PL
2000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.