„Wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Gminie Radomyśl Wielki”
Gmina Radomyśl Wielki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00336084
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00336084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-23 10:12
- Lokalizacja
- Radomyśl Wielki, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06ccd202-f330-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 8171954408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00336084 z dnia 2024-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Gminie Radomyśl Wielki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomyśl Wielki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661228
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Radomyśl Wielki
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-310
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radomyslwielki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radomyslwielki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/radomyslwielki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Gminie Radomyśl Wielki”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06ccd202-f330-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00336084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036674/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Gminie Radomyśl Wielki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00273377
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.I.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1773690,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w następującym zakresie:
1) Przebudowa drogi gminnej w km 0+000 - 0+140 (dz. dr. nr ewid. 1003; obręb: 0077-Dąbrówka Wisł.) w m. Dąbrówka Wisłocka.
Zakres prac obejmuje wykonanie robót przygotowawczych polegających na mechanicznej ścince zawyżonych poboczy, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, jednostronne ułożenie korytka ściekowego muldowego, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC/16W, oraz wykonanie warstwy ścieralnej AC/11S . Kolejno należy wykonać jednostronne utwardzenie pobocza kruszywem łamanym.
2) Przebudowa drogi gminnej w km 0+000 - 0+057 (dz. dr. nr ewid. 1043/7, 1043/10, 1043/11; obręb: 0077-Dąbrówka Wisł.) w m. Dąbrówka Wisłocka.
Zakres prac obejmuje wykonanie robót przygotowawczych polegających na mechanicznej ścince zawyżonych poboczy, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, jednostronne ułożenie krawężnika betonowego, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC/16W, oraz wykonanie warstwy ścieralnej AC/11S . Kolejno należy wykonać jednostronne utwardzenie pobocza kruszywem łamanym.
3) Poprawa bezpieczeństwa ruchu przy szkole podstawowej poprzez przebudowę drogi gminnej nr 103577R w m. Partynia.
Przebudowa drogi polegająca na miejscowym przykryciu przydrożnego rowu w celu wykonania zatok postojowych. Zakres robót obejmuje wykonanie robót rozbiórkowych istniejącej infrastruktury, robót odwodnieniowych polegających na położeniu rur PP fi 400, wykonaniu podbudowy oraz robót brukarskich.
4) Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej ulica Kopernika w jej pasie drogowym.
Przebudowa drogi polegająca na wykonaniu robót rozbiórkowych płyt drogowych i pozostałych elementów infrastruktury drogowej, wykonaniu robót odwodnieniowych, wykonanie podbudowy z ulepszonego podłoża oraz kruszywa łamanego. Całość robót kończy wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC/16W oraz wykonanie warstwy ścieralnej AC/11S.
4) Remont drogi gminnej w km 0+000 - 0+290 (dz. dr. nr ewid. 407; obręb: 0079-Dulcza Wielka) w m. Dulcza Wielka.
Zakres prac obejmuje wykonanie robót przygotowawczych polegających na mechanicznej ścince zawyżonych poboczy, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC/16W, oraz wykonanie warstwy ścieralnej AC/11S. Kolejno należy wykonać utwardzenie poboczy kruszywem łamanym.
5) Remont nawierzchni asfaltowej drogI gminnej nr 103 584R w Rudzie w km 0+10 do 0+160, w km 0+310 do 0+420, w km 0+815 do 1+120, w km 1+390 do 1+ 700.
Zakres prac obejmuje wykonanie robót przygotowawczych polegających na mechanicznej ścince zawyżonych poboczy, wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego AC/16W, oraz wykonanie warstwy ścieralnej AC/11S. Kolejno należy wykonać utwardzenie poboczy kruszywem łamanym.
6) „Utwardzenie placu (dz. 1070/2) w miejscowości Dulcza Mała przy drodze gminnej.”
Zakres prac obejmuje wykonanie utwardzenia placu polegającego na wykonaniu robót przygotowawczych takich jak zebranie humusu, wykonie warstwy odsączającej, wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego. Całość robót wieńczy wykonanie obrzeży na całym obwodzie utwardzonego placu.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Przedmiarach robót, Kosztorysach ofertowych, dokumentacji technicznej oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1589000,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1675645,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1589000,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Mielcu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8171839280
7.3.4) Miejscowość: Mielec
7.3.5) Kod pocztowy: 39-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wszystkie roboty budowlane z wyłączeniem robót bitumicznych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1589000,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |