„Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez przebudowę chodników oraz jezdni na fragmentach dróg gminnych położonych na terenie gminy Krzanowice”

Gmina Krzanowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00336939
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00336939/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-23 13:27
Lokalizacja
Krzanowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a61b0e61-ea9d-11ee-b4e0-4ac387c144e3
Identyfikator
6391988851
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00336939 z dnia 2024-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez przebudowę chodników oraz jezdni na fragmentach dróg gminnych położonych na terenie gminy Krzanowice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krzanowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258428

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Morawska 5

1.5.2.) Miejscowość: Krzanowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-470

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324108207

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@krzanowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzanowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a61b0e61-ea9d-11ee-b4e0-4ac387c144e3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez przebudowę chodników oraz jezdni na fragmentach dróg gminnych położonych na terenie gminy Krzanowice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a61b0e61-ea9d-11ee-b4e0-4ac387c144e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00336939

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051497/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez przebudowę chodników oraz jezdni na fragmentach dróg gminnych położonych na terenie gminy Krzanowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00259699

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GP.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie robót i czynności związanych z realizacją zadania pn.: „Modernizacja infrastruktury drogowej poprzez przebudowę chodników oraz jezdni na fragmentach dróg gminnych położonych na terenie gminy Krzanowice”. Zamówienie swym zakresem obejmuje przebudowę następujących dróg gminnych:
1) ul. Ogrodowa w Krzanowicach
2) ul. Babia Góra w Pietraszynie
3) ul. Młyńska w Krzanowicach
4) ul. Szpitalna w Wojnowicach
5) ul. Kościelna w Krzanowicach
6) ul. Staszica w Krzanowicach
7) ul. Cegielniana w Borucinie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostaje unieważnione, ponieważ w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie wpłynęła żadna oferta w kwocie jaką Zamawiający mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przed podjęciem decyzji o unieważnieniu postepowania Zamawiający przeprowadził analizę możliwości zwiększenia wskazanej pierwotnie kwoty, podejmując działania zmierzające do rozstrzygnięcia postępowania. Z uwagi na ich bezskuteczność zmuszony został do podjęcia decyzji jak na wstępie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1980300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1980300,00 PLN

2024-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane