Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie – zamówienie podobne.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00337213
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00337213/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-23 14:13
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb11632b-061c-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ ORZECHOWSKIWarszawa, PL · lot 0
375 150 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00337213 z dnia 2024-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie – zamówienie podobne.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr przy ul. Sarabandy 16/22 w Warszawie – zamówienie podobne.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb11632b-061c-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00337213

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306500

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Podstawa prawna:
art. 305 pkt. 1) w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7) ustawy Pzp
Podstawa faktyczna:
- Zam. podst. zostało udzielone w dniu 29.06.2023 r., po przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zam. publ. w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt. 1) ustawy Pzp.
- W zam. podst. o syg. 24/WZP/2023 przewidziana została możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 305 pkt. 1 w związku z art. 214 pkt 7) ustawy Pzp o łącznej wartości do kwoty 600 000,00 zł netto. W zamówieniu podstawowym określono, iż zakres robót podobnych obejmuje wykonanie robót budowlanych, elektrycznych pomieszczeń i korytarzy opisanych w dokumentacji projektowej, a wyłączonych z realizacji w ramach zamówienia podstawowego.
- Ogłoszenie o zam. podst. opublikowane zostało w BZP w dniu 20.04.2023 r. pod nr 2023/BZP/00184849/01.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 39/WZP/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia
1) Remont sali gimnastycznej w wraz z pomieszczeniami zaplecza sportowego.
2) Pomieszczenia objęte remontem:
a) część sportowa: sala gimnastyczna korytarz, magazyn, pokój nauczycieli w-f, łazienka dla osób z niepełnosprawnością, węzeł sanitarny męski, węzeł sanitarny damski;
b) część edukacyjna: klatka schodowa, łazienka dla chłopców, łazienka dla dziewczynek;
c) nowa część edukacyjna (po zmianie sposobu użytkowania): zaplecze, klatka schodowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomasz Orzechowski INWEST-TOOR USŁUGI W BUDOWNICTWIE

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222133750

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-495

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2024-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane