„Remont mostów na rzekach w pasach dróg gminnych na terenie gminy Zadzim.”
Gmina Zadzim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00337425
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00337425/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-23 14:51
- Lokalizacja
- Zadzim, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc0f4eb5-fbbd-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 8281356281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00337425 z dnia 2024-05-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont mostów na rzekach w pasach dróg gminnych na terenie gminy Zadzim.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zadzim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934341
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zadzim 44
1.5.2.) Miejscowość: Zadzim
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-232
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 436786160
1.5.8.) Numer faksu: 436786660
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_zadzim@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazadzim.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc0f4eb5-fbbd-11ee-b016-82aaee56c84c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont mostów na rzekach w pasach dróg gminnych na terenie gminy Zadzim.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc0f4eb5-fbbd-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00337425
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019197/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont mostów na rzekach w pasach dróg gminnych na terenie gminy Zadzim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00286411
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2300000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje remont następujących mostów w pasach
dróg gminnych:
1) Remont mostu w ciągu drogi gminnej 111275E w miejscowości Ruda Jeżewska
Przedmiotowa droga została zakwalifikowana do kategorii dróg publicznych (gminna) o nr ewidencyjnym nr 111275E i klasie technicznej D. Jest drogą dwukierunkową, posiadającą po jednym pasie ruchu szerokości 2,50m w każdym kierunku, na rozpatrywanym odcinku posiada jezdnię o nawierzchni twardej, wykonanej z betonu asfaltowego. Droga i most objęty przedmiotowym opracowaniem w ciągu drogi gminnej nr 111275E w miejscowości Ruda Jeżewska, posiada przekrój drogowy.
Zakres robót obejmuje:
• roboty przygotowawcze
• roboty rozbiórkowe
• cięcie pielęgnacyjne – podkrzesanie krzewów
• roboty ziemne
• wykonanie płyty przejściowej
• remont fundamentów mostu
• zabezpieczenie betonu
• odwodnienie
• izolacja płyty pomostu obiektu mostowego z papy termozgrzewalnej
• nawierzchnia epoksydowo-poliuretanowa
• urządzenia dylatacyjne
• jezdnia o nawierzchni asfaltowej
• roboty nawierzchniowe na moście
• krawężniki
• kapa chodnikowa
• balustrady stalowe na obiektach mostowych
• roboty wykończeniowe
• umocnienie skarp stożków przyczółkowych
• ścieki skarpowe
• oznakowanie pionowe
2) Remont mostu w ciągu drogi gminnej 111267E w miejscowości Skęczno
Przedmiotowa droga została zakwalifikowana do kategorii dróg publicznych (gminna) o nr ewidencyjnym nr 111267E i klasie technicznej D. Jest drogą dwukierunkową, posiadającą po jednym pasie ruchu szerokości 2,50m w każdym kierunku, na rozpatrywanym odcinku posiada jezdnię o nawierzchni twardej, wykonanej z betonu asfaltowego. Droga i most objęty przedmiotowym opracowaniem w ciągu drogi gminnej nr 111267E miejscowości Skęczno, posiada przekrój drogowy.
Zakres robót obejmuje:
• roboty przygotowawcze
• roboty rozbiórkowe
• cięcie pielęgnacyjne – podkrzesanie krzewów
• roboty ziemne
• wykonanie płyty przejściowej
• zabezpieczenie betonu
• odwodnienie
• izolacja płyty pomostu obiektu mostowego z papy termozgrzewalnej
• urządzenia dylatacyjne
• nawierzchnia epoksydowo-poliuretanowa
• jezdnia o nawierzchni asfaltowej
• roboty nawierzchniowe na moście
• krawężniki
• kapa chodnikowa
• balustrady stalowe na obiektach mostowych
• roboty wykończeniowe
• umocnienie skarp stożków przyczółkowych
• ścieki skarpowe
• oznakowanie pionowe
3) Remont mostu w ciągu drogi gminnej 111275E w miejscowości Iwonie
Przedmiotowa droga została zakwalifikowana do kategorii dróg publicznych (gminna) o nr ewidencyjnym nr 111275E i klasie technicznej D. Jest drogą dwukierunkową, posiadającą po jednym pasie ruchu szerokości 1,75-2,50m w każdym kierunku, na rozpatrywanym odcinku posiada jezdnię o nawierzchni twardej, wykonanej z betonu asfaltowego. Droga i most objęty przedmiotowym opracowaniem w ciągu drogi gminnej nr 111275E w miejscowości Iwonie, posiada przekrój drogowy.
Zakres robót obejmuje:
• roboty przygotowawcze
• roboty rozbiórkowe
• cięcie pielęgnacyjne – podkrzesanie krzewów
• roboty ziemne
• wykonanie płyty przejściowej
• remont fundamentów mostu
• zabezpieczenie betonu
• izolacja płyty pomostu obiektu mostowego z papy termozgrzewalnej
• urządzenia dylatacyjne
• nawierzchnia epoksydowo-poliuretanowa
• jezdnia o nawierzchni asfaltowej
• roboty nawierzchniowe na moście
• krawężniki
• kapa chodnikowa
• balustrady stalowe na obiektach mostowych
• roboty wykończeniowe
• umocnienie skarp stożków przyczółkowych
• oznakowanie pionowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny złożonych ofert przekraczają możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę – 2 300 000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4403814,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4378963,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-05-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |