„Przebudowa DW nr 757 na odcinku Staszów – Stopnica" na odcinku w km 46+200,00 - 47+190,00 m. Niziny odcinek o dł. 990 m oraz na odcinku w km 52+720,00 - 53+710,00 m. Pieczonogi odcinek o dł. 990 m
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00337727
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00337727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-24 07:19
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1f4587c-f88a-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 9591506120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00337727 z dnia 2024-05-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa DW nr 757 na odcinku Staszów – Stopnica" na odcinku w km 46+200,00 - 47+190,00 m. Niziny odcinek o dł. 990 m oraz na odcinku w km 52+720,00 - 53+710,00 m. Pieczonogi odcinek o dł. 990 m
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich
1.3.) Oddział zamawiającego: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 72
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-602
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 347 04 80
1.5.8.) Numer faksu: 41 347 04 70
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szdw.kielce.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,162143,0e5300ab9dccf834e70f41e072ce809d.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa DW nr 757 na odcinku Staszów – Stopnica" na odcinku w km 46+200,00 - 47+190,00 m. Niziny odcinek o dł. 990 m oraz na odcinku w km 52+720,00 - 53+710,00 m. Pieczonogi odcinek o dł. 990 m2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1f4587c-f88a-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00337727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00093495/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 757 na odc. Staszów - Stopnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288052
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2259418,00
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 757 na odcinku Staszów – Stopnica” na odcinku w km 46+200,00 - 47+190,00 m. Niziny odcinek o długości 990 m oraz na odcinku w km 52+720,00 - 53+710,00 m. Pieczonogi odcinek o długości 990 m.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
- wykonanie frezowania planimetrycznego istniejącej nawierzchni;
- wzmocnienie istniejącej nawierzchni jezdni DW 757, warstwą wyrównawczą
(AC16W minimalnej gr.4cm);
- wzmocnienie istniejącej nawierzchni jezdni DW 757, warstwą ścieralną (AC11S; gr. 5cm);
- wzmocniona zostanie nawierzchnia na skrzyżowanie z drogami gminnymi poprzez wyrównanie tarczy skrzyżowania warstwą wyrównawczą oraz warstwą ścieralną;
- ścinka istniejącego pobocza;
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 na szerokości 1,25m.
3. Wymagany przez Zamawiającego minimalny okres gwarancji - 36 miesięcy od daty odbioru końcowego. Okres rękojmi wynosi 60 miesięcy.
4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1687685,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2455972,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1687685,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX - INWESTYCJE Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8661735240
7.3.3) Ulica: ul. Towarowa 44
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1687685,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-05-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |