Budowa i modernizacja dróg gminnych i dróg transportu rolnego w Gminie Trzydnik Duży etap II.

GMINA TRZYDNIK DUŻY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00338013
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00338013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-24 09:19
Lokalizacja
Trzydnik Duży, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c19779c0-e32c-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
7151773554
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuCiągnikiKosiarkiPrzyczepy

Wykonawcy

1 przyznane

WOD-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraśnik, PL · lot 0
7 395 848,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00338013 z dnia 2024-05-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja dróg gminnych i dróg transportu rolnego
w Gminie Trzydnik Duży etap II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZYDNIK DUŻY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409672

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzydnik Duży 59A

1.5.2.) Miejscowość: Trzydnik Duży

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-230

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@trzydnikduzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.trzydnikduzy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c19779c0-e32c-11ee-a01e-f641a8763d5f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja dróg gminnych i dróg transportu rolnego
w Gminie Trzydnik Duży etap II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c19779c0-e32c-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00338013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00246163/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa i modernizacja dróg gminnych i dróg transportu rolnego w Gminie Trzydnik Duży etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00251427

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.7013.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5769695,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Budowa i modernizacja dróg gminnych i dróg transportu
1. Zadanie 1 – Remont drogi gminnej nr 108593L Wola Trzydnicka – Agatówka. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie m.in.
1.1. roboty przygotowawcze;
1.2. odwodnienie korpusu drogowego;
1.3. podbudowy;
1.4. nawierzchnie;
1.5. roboty wykończeniowe;
1.6. elementy ulic
1.7. oznakowanie drogowe;
2. Zadanie 2 – Przebudowa drogi gminnej nr 108581L w m. Olbięcin. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie m.in.
2.1. roboty przygotowawcze;
2.2. zabezpieczenie urządzeń obcych;
2.3. roboty ziemne;
2.4. podbudowy;
2.5. nawierzchnie;
2.6. roboty wykończeniowe;
2.7. oznakowanie drogowe;
2.8. elementy ulic;
3. Zadanie 3 – Remont drogi gminnej nr 108369L Wólka Olbięcka. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie m.in.
3.1. roboty przygotowawcze;
3.2. podbudowy;
3.3. nawierzchnie;
3.4. roboty wykończeniowe;
3.5. elementy ulic;
3.6. oznakowanie drogowe;
4. Zadanie 4 – Przebudowa drogi gminnej nr 108613L w m. Rzeczyca Księża (Korea) do torów. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie m.in.
4.1. roboty przygotowawcze;
4.2. roboty ziemne;
4.3. podbudowy;
4.4. nawierzchnie;
4.5. roboty wykończeniowe;
4.6. elementy ulic;
4.7. oznakowanie drogowe;
5. Zadanie 5 – Przebudowa drogi gminnej nr 108613L w m. Rzeczyca Księża (Korea) przy stawie. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie m.in.
5.1. roboty przygotowawcze;
5.2. roboty zielne;
5.3. zabezpieczenie urządzeń obcych;
5.4. podbudowy;
5.5. nawierzchnie;
5.6. roboty wykończeniowe;
5.7. oznakowanie drogowe;
6. Zadanie 6 – Utwardzenie dróg gminnych płytami typu JOMB w miejscowości Łychów Szlachecki. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie m.in.
6.1. roboty przygotowawcze;
6.2. podbudowy;
6.3. nawierzchnie;
6.4. roboty wykończeniowe;
7. Zadanie 7 – Wbudowanie kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm w ilości 300 ton na teren Gminy Trzydnik Duży. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie m.in.
7.1. Sukcesywne wbudowanie kruszywa łamanego na utwardzenie dróg gminnych i transportu drogowego na terenie Gminy Trzydnik Duży o frakcji o frakcji 0-31,5 mm, polegające na:
7.1.1. wykonaniu nawierzchni o średniej grubości 12 cm (całe odcinki)
7.1.2. uzupełnienie ubytków w istniejącej nawierzchni ulepszonej kruszywem.
7.2. Kruszywo powinno być czyste bez domieszek materiałów niepożądanych, posiadać wymagane atesty, certyfikaty, świadectwa jakości, dostarczone własnym środkiem transportowym, samowyładowczym.
7.3. rozładunek kruszywa winien odbywać się na drogę równomiernie po terenie drogi, aby uniknąć dodatkowego przewozu – nie powodować na niej zatoru.
7.4. rozładunek i wbudowywanie winny odbyć się tak, aby nie powodować szkód
w uprawach polowych.
7.5. dostawa, transport i wbudowanie kruszywa łamanego odbywać się będzie sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego.
8. opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu i oznakowanie na czas prowadzenia robót i zatwierdzenia projektu oraz oznakowania miejsc prowadzenia robót zgodnie z tym projektem;
9. wykonania w niezbędnym zakresie robót związanych z przebudową bądź zabezpieczeniem urządzeń obcych kolidujących z przebudową;
10. wykonanie niezbędnych prób i badań, pomiarów kontrolnych zgodnie z wymogami dokumentacji technicznej, wyni­ki badań do akceptacji przez Inspektora Nadzoru,
11. wykonanie dokumentacji powykonawczej;
12. prowadzenie dziennika budowy;
13. zapewnienie obsługi geodezyjnej prowadzonych robót;
14. przygotowanie rozliczenia końcowego i sporządzenie 1 egz. operatu kolaudacyjnego, w formie papierowej oraz w wersji elektronicznej (.pdf), który ma zawierać: umowę, ofertę, umowy z ewentualnymi podwykonawcami i dalszymi podwykonawcami, harmonogram, tabele elementów rozliczeniowych, polisę ubezpieczeniową, protokół przekazania terenu budowy, protokoły odbioru robót zanikających i ulegających zakryciu lub zasłonięciu, badania materiałów, recepty, wyniki pomiarów: wyniki badań laboratoryjnych, deklaracje zgodności materiałów, aprobaty, sprawozdanie techniczne Wykonawcy, geodezyjną inwentaryzację powykonawczą oddzielnie dla każdej branży w formie gis/cad i wersji papierowej (w ilości po 3 egz.), dziennik budowy, rozliczenie finansowe, potwierdzenie zakończenia odbioru robót, oświadczenie uprawnionych kierowników robót o wykonaniu zadania zgodnie z przepisami oraz niezbędne dokumenty do przekazania obiektu do użytkowania;
15. uporządkowanie terenu inwestycji;
16. przekazanie zrealizowanych robót własnościowym dysponentom.
17. Wykonawca jest zobowiązany wykonać również inne prace związane z realizacją zakresu określonego w załączonej dokumentacji technicznej.
18. Zadanie 8 - Dostawa sprzętu do bieżącego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Trzydnik Duży. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie m.in.
18.1. dostarczenie do miejsca wskazanego na terenie Gminy Trzydnik Duży fabrycznie nowego sprzętu:
18.1.1. Ciągnik rolniczy – 1 szt.
18.1.2. Ładowacz czołowy + osprzęt – 1 szt.
18.1.3. Pług do odśnieżania – 1 szt.
18.1.4. Posypywarka zawieszana samozaładowcza – 1 szt.
18.1.5. Kosiarka bijakowa tylno-boczna (pantograf) do ciągnika – 1 szt.
18.1.6. Przyczepa budowlana – 1 szt.
18.1.7. Rama wysięgnikowa z głowicami [głowica kosząca o szerokości roboczej 1400 cm] – 1 szt.
18.1.8. Ciągnik rolniczy 55KM – 1 szt.
18.2. Udzielenie 2-letniej gwarancji na dostarczony sprzęt,
18.3. Przeszkolenie w zakresie obsługi, eksploatacji i konserwacji dostarczonego sprzętu,
18.4. Przekazanie dokumentacji w języku polskim niezbędnej do zarejestrowania pojazdów
19. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadań od 1 do 8 określa zał. nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 6 – wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

16700000-2 - Ciągniki

16310000-1 - Kosiarki

34223300-9 - Przyczepy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7395848,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7395848,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7395848,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOD-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 715-020-04-54

7.3.3) Ulica: ul. Piłsudskiego 12/1

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty przygotowawcze, roboty ziemne, odwodnienie korpusu drogowego, zabezpieczenie urządzeń obcych, podbudowy, roboty wykończeniowe, oznakowanie dróg, elementy ulic, dostawa sprzętu do bieżącego utrzymania dróg gminnych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7395848,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-05-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane