„Przebudowa drogi gminnej nr 390523W Skrzeszew-Kanabród ”
GMINA REPKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00338631
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00338631/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-05-24 18:30
- Lokalizacja
- Repki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4e89452-fb0c-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 8231559680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00338631 z dnia 2024-05-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 390523W Skrzeszew-Kanabród ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REPKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Repki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-307
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.skorupka5@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://repki.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c4e89452-fb0c-11ee-b016-82aaee56c84c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej nr 390523W Skrzeszew-Kanabród ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4e89452-fb0c-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00338631
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00285112
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.G.Km.271.6.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem jest realizacja zadania „Przebudowa drogi gminnej nr 390523W Skrzeszew-Kanabród ” w skład którego wchodzi:
1.1 Wytyczenie geodezyjne wraz z sporządzeniem kosztów inwentaryzacji powykonawczej 4 ,345 km
1.2 Profilowanie przy użyciu równiarki wraz z wykonaniem koryta oraz dostosowaniem niwelety drogi oraz wywiezieniem urobku- 24 410,00 m2
1.3 Mechaniczne zagęszczenie piaskiem warstw odcinających, grubość warstwy po zagęszczeniu 15 cm- 24 410,00m2
1.4 Podbudowy z mieszani związanej CBGM C 3 / 4 frakcji 0/22 mm pielęgnacja podbudowy piaskiem i wodą , grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm- 24 410,00 m2
1.5 Wykonanie podbudowy drogi z kruszywa łamanego 0-31,5 mm
o gr. śr. 20 cm- 24 410,00 m2
1.6. Skropienie podbudowy emulsją asfaltową i skropienie między warstwowe
24 410,00 m2
1.7 Warstwa wyrównawcza z mieszanki mineralno- asfaltowej AC11W 50/70 KR 1-2 grubości średnio 6 cm
3 118,65 Mg
1.8. Warstwa ścieralna grubości 4 cm z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 1-2 22 985,00 m2
1.9 Profilowanie poboczy z kruszywa łamanego 0-31,5 o grubości po zagęszczeniu 15 cm- 6 517,50 m2
1.10 Wykonanie zjazdów z kruszywa łamanego 0-31,5 o grubości po zagęszczeniu 15 cm na działki przylegające do drogi 525,00 m2
1.11 Wymiona istniejącego przepustu betonowego wraz z wymianą na PEHD o średnicy min. 60 cm i długości ok 10 mb wraz w wykonaniem oczyszczenia i umocnienia istniejącego wlotu i wylotu 1 komplet
1.12 Zabezpieczenie istniejącego ropociągu naftowego PERN przechodzącego przez drogę gminną wg uzgodnienia 1 komplet
Wg. wytycznych PERN zabezpieczenia rurociągu wymagają roboty związane z przebudowa drogi o nośności większej nie 110 kn/oś. Zgodnie z powyższym w/w inwestycja nie wymaga zabezpieczenia. Zamawiający planuje zwiększenie nasypu w miejscu przejścia ropociągu ewentualnie zabezpieczenie odcinka płytami żelbetonowymi.
1.13 Wykonanie oznakowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, iż unieważnia postępowanie pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 390523W Skrzeszew-Kanabród” prowadzonym przez Gminę Repki na podstawie art. 255 ust.6. ustawy Prawo zamówień publicznych „ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego”.Zamawiający po otwarciu ofert w postępowaniu pomimo, iż wezwał Wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych stwierdził błędy w opisie przedmiotu zamówienia tj. wyliczenie poszczególnej pozycji przedmiaru robót ( Poz. 1.1.7 Warstwa wyrównawcza z mieszanki mineralno- asfaltowej AC11W 50/70 KR 1-2grubości średnio 6 cm jest 3 118,65 Mg a powinno być 3742,38 Mg), które mają wpływ na prawidłowe skalkulowanie ceny oferty.
| 2024-05-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |