Wykonanie robót podobnych dla zadania pn.: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 574 Gąbin – Dobrzyków w zakresie budowy ścieżki pieszo - rowerowej od km 2+580 do km 3+507 - nr postępowania 114/24

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00338669
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00338669/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-05-24 18:30
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71bc77e7-19d5-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
5270206346
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

"BORA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłock, PL · lot 0
162 360 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00338669 z dnia 2024-05-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót podobnych dla zadania pn.: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 574 Gąbin – Dobrzyków w zakresie budowy ścieżki pieszo - rowerowej od km 2+580 do km 3+507 - nr postępowania 114/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013305749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 14

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-048

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót podobnych dla zadania pn.: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 574 Gąbin – Dobrzyków w zakresie budowy ścieżki pieszo - rowerowej od km 2+580 do km 3+507 - nr postępowania 114/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71bc77e7-19d5-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00338669

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-05-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025716/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.124 Roboty podobne dla zadania: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 574 Gąbin – Dobrzyków w zakresie budowy ścieżki pieszo-rowerowej od km 2+580 do km 3+507.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp. Zamówienie podobne polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

Uzasadnienie faktyczne: wykonanie robót w zakresie urządzeń bezpieczeństwa ruchu. Wykonanie umocnienia skarp w zakresie robót wykończeniowych. Wykonanie peronu autobusowego w zakresie nawierzchni.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 114/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót podobnych dla zadania pn.: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 574 Gąbin – Dobrzyków w zakresie budowy ścieżki pieszo - rowerowej od km 2+580 do km 3+507.
2. Szczegółowy zakres robót został określony w poglądowym przedmiarze robót stanowiącym załącznik do niniejszego zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BORA Sp z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743224551

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162360,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-05-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane